כדורגל ישראליליגת העל

דרישת ספרא: חתימה של מינצברג על מזכר הבנות עד מחר

מזכר ההבנות ששלח המיליארדר היהודי-אמריקאי לבעלי הפועל ת''א כולל את סגירת החובות, לקיחת הקבוצה גם במקרה של ירידת ליגה ובעלות מלאה על המועדון ללא שותפות. מינצברג שלח מספר תיקונים

התפתחות נוספת בניסיון רכישת הפועל תל אביב. אדמונד ספרא, איש העסקים היהודי-אמריקאי שרוצה לרכוש את הקבוצה, שלח מזכר הבנות ערב החג לבעלים הנוכחי דיוויד מינצברג. ספרא וקבוצתו ביקשו, באמצעות עו"ד רועי רוזן, תשובה למזכר ההבנות עד מחר (חמישי) אחר הצהריים.

מזכר ההבנות כולל את התנאים הבאים: סגירת החובות, השבת מלוא ההשקעה של מינצברג (בהתאם לבדיקת נאותות מיידית), לקיחת הקבוצה גם במקרה של ירידת ליגה ובעלות מלאה על המועדון ללא שותפות. מינצברג צפוי לדרוש שינויים במסמך, כחלק מהמשא ומתן בין הצדדים.

שחקני הפועל ת"א (ליאת אבשלומי)

אם וכאשר יהיה מסמך מוסכם על שני הצדדים – כולל פתרונות למה קורה אם הפועל תל אביב תרד בסופו של דבר לליגה הלאומית – השניים ייפגשו וייכנסו למו"מ מתקדם שיכלול בהמשך בדיקת נאותות ועד להחלטה הסופית של ספרא אם ללכת על עסקת הרכישה של המועדון.

מדובר בסכום שמוערך בכ-30 מיליון שקלים וכולל בתוכו כ-5 מיליון דולר שמינצברג השקיע עד כה בקבוצה, בין 4 ל-5 מיליון שקל חובות לניסנובים ועוד כ-2.6 מיליון ש"ח חובות לבנקים. אם הכל יתקדם כשורה ומסמך העקרונות יחתם על ידי מינצברג, תחל בדיקת הנאותות, שצפויה להימשך כ-30 ימים.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW