יורו 2024כדורגל עולמי

דקות ארוכות של מתח הפכו לשאגות שמחה: עם אוהדי גרמניה

נבחרת גרמניה עבדה קשה מול שווייץ, עד שפולקרוג המחליף קבע 1:1 בתוספת הזמן ושלח את המאנשאפט לשלב הבא של היורו הביתי מהמקום הראשון. שליח ''ישראל ספורט'' מדווח ממתחם האוהדים בדיסלדורף

על גדות נהר הריין, הפנזון בדיסלדורף היה מלא כבר שעה לפני שריקת הפתיחה של המשחק האחרון של המאנשאפט נגד שווייץ אמש (ראשון). כולם היו בטוחים שחניכיו של יוילאן נאגלסמן לא יתקשו מול השווייצרים, אבל כך לא היה.

אוהדי גרמניה במתחם האוהדים (רועי ינקלוביץ)

דן אנדוי העלה את שווייץ, שכל כך מוכרת לנבחרת ישראל, ליתרון מפתיע ורק בתוספת הזמן ניקלאס פולקרוג המחליף הצליח להשוות ולהציל את גרמניה ממפגש אפשרי מול אלופת אירופה איטליה. אנחת רווחה אדירה נרשמה בפנזון וגם בכל מתחמי האוהדים בכל רחבי גרמניה, עם שער השוויון שאמור להבטיח שיבוץ נוח יותר לגרמניה עד לגמר בברלין ב-14 ביולי, אם וכאשר. 

אוהדי גרמניה במתחם האוהדים (רועי ינקלוביץ)

אלפי האוהדים בדיסלדורף התפזרו בשקט לבתיהם לקראת שבוע עבודה חדש ונבחרת גרמניה תזכה לכמעט שבוע של הכנה לקראת המשחק בשמינית הגמר, בשבת, שבו היא תגיע לדורטמונד כשטרם ידוע מול מי היא תפגש – ככל הנראה דנמרק או אנגליה, בווסטפלן שטאדיון ב-22:00. גרמניה נתקלה אתמול ביריבה הקשה ביותר עד כה בטורניר והמשוכה הבאה בשמינית הגמר לא תהיה פשוטה גם כן.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW