כדורסלליגת העל

דני פרנקו: "לוקים בחוסר פרופורציות מאז שעופר ינאי נכנס"

אחרי שהפועל ת''א איבדה יתרון של 21 נקודות והפסידה לבשיקטאש 94:89 ברבע גמר היורוקאפ, מאמן האדומים הוסיף: ''שילמנו מחיר על זה שהשחקנים שלנו לא במצב רוח טוב. בחצי השני לא היה רצון''אחרי שהפועל ת''א איבדה יתרון של 21 נקודות והפסידה לבשיקטאש 94:89 ברבע גמר היורוקאפ, מאמן האדומים הוסיף: ''שילמנו מחיר על זה שהשחקנים שלנו לא במצב רוח טוב. בחצי השני לא היה רצון''

הפועל תל אביב כבר הרגישה אמש (רביעי) את הכרטיס לחצי גמר היורוקאפ בידיים. יתרון השיא של האדומים עמד על 21 נקודות והם ירדו להפסקה בפלוס 18, אבל קריסה מוחלטת במחצית השנייה נגד בשיקטאש הביאה לסיום עגום במיוחד לעונה האירופית, עם הפסד 94:89 ברבע הגמר שאותו אירחו דני פרנקו ושחקניו לעיני כ-750 אוהדים שעשו את הדרך לווילנה. זו הדחה שנייה ברציפות לאדומים באותו השלב בדיוק.

וויל קאמינגס עם הכדור (נטליה נונייז, הפועל ת"א)

המאמן דני פרנקו דיבר לאחר המשחק ואמר: "בשיקטאש הייתה יותר אגרסיבית במחצית השנייה, מגיע לה קרדיט. הם חזרו בענק. זה המחיר שאנחנו משלמים על זה שהשחקנים לא במצב רוח טוב, לא מרוכזים ולא בכושר. עשינו עבודה לא טובה במחצית השנייה בכל מה שקשור לריבאונד. מגיע להם קרדיט, עשו סלים גדולים והרבה כאלה. גם משחקנים שאינם קלעים. שחקנים לפעמים מתעלים במשחקים גדולים, היה להם את זה היום יותר מאיתנו. צריך לתפוס את עצמנו בידיים. במחצית הראשונה היינו טובים יותר והכתבנו את הכדורסל שרצינו, במחצית השנייה לא הייתה הגנה".

פרנקו הוסיף: "אי אפשר לדבר על זה שלא היה רצון. כל דבר שנגיד נשמע כמו תירוץ. אני מנסה לא ללכת למקומות האלה. דיברתי עם מאיר טפירו לפני המשחק על המצב שבו יש הרבה שחקנים שהגופיות שלהם פה אבל לא לגמרי בכושר טוב או יודעים מה כל אחד הולך לתת. כל מה שנגיד אחרי המשחק יישמע כמו תירוץ אז זה לא רלוונטי. היינו יכולים לקחת את המשחק, היה לנו קשה מאוד לקחת אותו ברבע האחרון. כנראה שמי שהייתה צריכה לנצח ניצחה".

אקסבייר מנפורד בפעולה (נטליה נונייז, הפועל ת"א)

המאמן המשיך בביקורת שלו על חניכיו: "אני לא רוצה לדבר על ג'ייקובן בראון אחרי ההפסד. זה המצב, זה הוא לטוב ולרע. אי אפשר לשפוט אותו אחרי משחק כזה, את המסקנות מסיקים בסוף. זה חלק מהעניין. יש לנו דרך ארוכה לעשות בעונה הזאת, אנחנו צריכים את וויל קאמינגס ואת ג'ייקובן בראון איתנו. אנחנו צריכים את כולם כדי להמשיך את העונה ולהוציא ממנה דברים טובים".

פרנקו סיכם: "אנחנו לוקים בחוסר פרופורציה. הכניסה של עופר ינאי, עניין הכסף, השפיע. החיים הם דינמיים ובסופו של דבר המלחמה השפיעה. לא שיחקנו עם כל הסגל או מול קבוצות איכותיות יותר. חשבנו על משחקי אימון. אני חושב שהקבוצה הזאת עשתה באמת דברים מדהימים בתנאים שאינם תנאים, צריך להגיד את זה גם על אחרות. הכל טוב. לא הייתי מאשים אותם, עשו עונה גדולה. השחקנים הגיעו בסיטואציה מורכבת ועלו כשהם לא במצב הטוב בעולם. זה לא הספיק ל-40 דקות, אבל יש לנו לאן ללכת הלאה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button