כדורסלליגת העל

דני פרנקו כעס: "פתיחת המשחק העליבה אותי ברמה האישית"

הפועל תל אביב רשמה אמש (שלישי) את הפסדה השלישי העונה ביורוקאפ, כאשר נכנעה 100:96 ללונדון ליונס. האדומים מצאו את עצמם במאזן 3:11 ביורוקאפ, כאשר במשחק הבא הפועל תל אביב תפגוש את פריס באסקט – מוליכת הבית.

המאמן המפסיד דני פרנקו סיכם את המשחק: "אני רוצה לברך על לונדון על משחק טוב מאוד, הגיע להם לנצח. לרוע מזלנו לא באנו חדים מספיק בתחילת המשחק, נכנסנו לחור שהיה מאוד קשה לצאת ממנו. זה משהו שאנחנו צריכים לחשוב עליו, אנחנו לא יכולים להתחיל משחקים ככה נגד קבוצות טובות, ואנחנו נשחק עכשיו נגד הקבוצות הטובות בבית".

פרנקו הוסיף: "כמו שאני אומר בכל שבוע, זה תלוי באיך אנחנו באים למשחק. נלחמנו כדי לחזור במחצית השנייה ועשינו את זה כמו שאנחנו עושים בדרך כלל, וזה לא היה מספיק. אולי הגיע לנו להפסיד בגלל שלא היינו בפוקוס במחצית השנייה בכמה פרטים, יכולנו לגנוב את המשחק הזה. אולי המשחק הזה ידגיש כמה שצריך כדי להיות מצוינים ולא רק טובים".

המאמן סיכם: "אני בוטח בשחקנים שלי, ואמרתי להם שאני לא אתלה אותם על העץ, גם אם אני ארצה. צריך לתת קרדיט לשחקנים שהצטרפו כדי לנסות לעזור לנו. היום זה לא היה הספיק, אבל ננסה לוודא שזה יהיה טוב יותר במשחק הבא. ג'ון הולנד נפצע בחצי הראשון ולמרות שהיה לא טוב היה חסר ברמת הפיזיות. מקווה שזה לא משהו יותר מידי משמעותי, אני לא רואה שינוי ושחקנים אחרים שחוזרים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW