כדורגל ישראליליגיונרים

דני גרופר סובל מקרע בצולבת, חמודי כנעאן ינותח מחר

בדיקת ה-MRI שעבר מגן לודוגורץ ונבחרת ישראל אחרי שנפצע במשחק הליגה האחרון אימתה את החששות. הוא ינותח בקרוב בישראל וייעדר לפחות חצי שנה מהמגרשים. שחקנה של אשדוד ינותח ברביעי בברכו

בדיקת ה-MRI שעבר אתמול (שני) מגן לודוגורץ ונבחרת ישראל דני גרופר, אימתה את החשש שהוא סובל מקרע ברצועה הצולבת. גרופר בן ה-24, שנפצע בדקות הראשונות של משחק הליגה של לודוגורץ מול ארדה קרדז'אלי אחרי שביצע תנועה לא טובה כשרדף אחרי שחקן יריב, התמוטט על כר הדשא כשהוא נאנק מכאבים ופונה על אלונקה. כעת הוא ייעדר לפחות חצי שנה מהמגרשים.

גרופר, שהצטרף ללודוגורץ מהפועל תל אביב בפברואר 2022, מרבה לקבל דקות העונה בקבוצתו והפך לשחקן בולט יותר בלודוגורץ, כשהוא גם חלק מנבחרת ישראל. הוא רשם עד כה העונה 15 הופעות בהן בישל פעמיים, כאשר קבוצתו הקטינה אמש זמנית את הפער מצסק"א סופיה המוליכה לנקודה אחת בלבד – במחזור הסיום של העונה הסדירה. המגן יעבור את הניתוח ואת השיקום בישראל.

מוחמד כנעאן לאחר הפציעה (ישי נאמן)

מוחמד כנעאן ממ.ס אשדוד, שסובל מקרע ברצועה הצולבת, ינותח מחר. כזכור, כוכב הקבוצה מהנמל סובב את הברך עמוק בתוך תוספת הזמן מול מכבי תל אביב ונאנק מכאבים עד לכדי מצב שהוא מתקשה לייצב את הרגל בעלייה לאלונקה. השחקן נבדק דקות ארוכות אחרי השריקה כשהוא שרוע על כר הדשא ופונה באמבולנס למרכז הרפואי שמיר. בהמשך התבשר כי הוא סובל מפציעה קשה ברגלו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button