כדורגל ישראליליגיונרים

דניאל פרץ: "זו לא פוליטיקה, יודעים כמה חשוב להילחם בטרור"

אחרי דבריו המסיתים של חברו לקבוצה, שוער באיירן מינכן ונבחרת פרסם סרטון ובו מסר לעולם: ''מילים שלנו יכולות להשפיע. אלה סיפורים שלא חשבנו שנשמע יותר, כולם צריכים לעמוד ביחד, יודעים כמה הטרור כואב''

שוערה הישראלי של באיירן מינכן, דניאל פרץ, פנה היום (ראשון) דרך הרשתות החברתיות לספורטאים השונים בעולם ולארגונים הגדולים, וביקש מהם לכבד את זכר קורבנות הטבח הנוראי שביצע ארגון הטרור חמאס. הסרטון פורסם שעות אחדות לאחר שחברו לקבוצה של הישראלי, נוסייר מזראווי המרוקאי שיתף מסר אנטי-ישראלי בסטורי שבו ציטט פסוק מהקוראן: "אל תחשבו שאלוהים לא רואה את עושי העוולה. יום יבוא והוא יתחשבן איתם". 

פרץ אמר בסרטון שפורסם באינסטגרם שלו: "אני יודע איך זה להיות ספורטאי, יש כל כך הרבה לחץ כשהעיניים של כולם עלינו בכל שנייה, דקה ושעה. לפעמים זה טוב כי כמה מילים שלנו יכולות להשפיע על מיליונים. אני מבטיח לכם, זו לא פוליטיקה. למעלה מ-1300 חפים מפשע נרצחו, 2700 נפצעו ו-150 נחטפו לעזה, כולל תינוקות וקשישים. ראינו בעבר את 9/11 ואת הפיגוע ב-2015 בפריס, אנו יודעים כמה הטרור כואב וכמה חשוב להילחם נגד זה".

פרץ הוסיף: "המשפחה והחברים שלי בישראל עדיין מעכלים את מה שקרה – האימה, החטיפות, הטרור – סיפורים שלא חשבנו שנשמע יותר. אני קורא לכל האוהדים והארגונים ברחבי העולם לעמוד ביחד. תשתפו, תדברו נגד הטרור, תתרמו, בואו נכבד את זכר הקורבנות בדקת דומיה ונתאחד במלחמה נגד הרשע".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW