אתלטיקהענפים אחרים

דן סלפטר מונה למאמן הראשי של נבחרת הריצות הארוכות

המאמן שמדריך את צ'מטאי סלפטר, טיורי ואתלטים נוספים, יהיה הסמכות המקצועית העליונה: ''מקבל עליי את המשימה לסייע להביא את הנבחרת ליעדיה השונים''. זוהר זימרו ימשיך בתפקידו וישמש כמאמן לצדו

איגוד האתלטיקה הודיע היום (שני) שדן סלפטר מונה למאמן הראשי של נבחרת הריצות הארוכות. במקביל להדרכתו את לונה צ'מטאי סלפטר, מאור טיורי, הדר אופיר פורר ואתלטים נוספים, סלפטר יהיה הסמכות המקצועית העליונה בנבחרת הגברים של הריצות הארוכות. המינוי אושר ע"י הנהלת האיגוד.

עוד נקבע כי זוהר זימרו ימשיך בתפקידו וישמש כמאמן לצדו של סלפטר. איתי מגידי, המנהל ההישגי ואחראי תחום הריצות הבינוניות והארוכות באיגוד, ימשיך לפקח מטעם האיגוד. באיגוד ציינו כי כבר מהמעבר הרשמי לעבודה בנבחרת (בחודש מאי אשתקד), סלפטר היה מעורב בנעשה בנבחרת יחד עם איתי מגידי, פיקח וייעץ. כזכור, בתחילת החודש הודיע גזצ'או יוסף על עזיבת תפקיד המאמן הלאומי.

גל לוי, לונה צ'מטאי סלפטר ודן סלפטר (איגוד האתלטיקה)

דן סלפטר אמר: "אנחנו בלוח זמנים מאוד צפוף לקראת אליפות אירופה ולקראת המשחקים האולימפיים, ולאור החלטות שנתקבלו על שינויים בצוות המקצועי, אני מקבל עליי, יחד עם צוות מעולה לצדי, את המשימה לסייע להביא את הנבחרת ליעדיה השונים בצורה המיטבית. עד כה, שימשתי כיועץ לצוות המקצועי. רוב הצוות ממשיך לעבוד יחד ואנחנו מעבים אותו עם מספר אנשי מקצוע נוספים שיתרמו את חלקם כל אחד בתחומו. אני שמח על האמון בי ומאחל לכולנו הצלחה".

מנכ"ל האיגוד, גל לוי, ציין: "דן הוא מאמן מצוין ואני שמח שנענה בחיוב לבקשת האיגוד לקחת על עצמו את התפקיד בהתראה כל כך קצרה ולפני אירועים גדולים ומרכזיים. לצד דן יש צוות אימון מקצועי ברמות הגבוהות ביותר, ומבחינה הישגית אנחנו שואפים לרמות הגבוהות ביותר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button