טניסענפים אחרים

דייויס: עוליאל וצוקרמן הפסידו, ישראל בפיגור 2:0 מול צ'כיה

עוליאל (415 בעולם) פספס שלוש נקודות מערכה בסט השני והפסיד 6:1, 7:6 (4). צוקרמן נכנע באותה תוצאה ללהצ'קה העדיף. קפטן הנבחרת יוני ארליך עדיין מאמין: ''הצ'כים שיחקו מצוין, אבל אפשר לעשות את זה''

נבחרת ישראל בפיגור 2:0 מול צ'כיה בגביע דייויס, לאחר הפסדים של ישי עוליאל לג'ייקוב מנשיק 6:1, 7:6(4), ושל דניאל צוקרמן ליירי להצ'קה 6:1, 7:6(2). מחר (ראשון) תנסה הנבחרת לשמור את ההתמודדות בחיים במשחק הזוגות שיחל בשעה 14:00(שעון ישראל), כאשר בנבחרת ישראל יעלו עידן לשם ורוי סטפנוב, בצ'כיה אדם פבלסק ותומאס מאחאץ' (ניתן כאמור לשנות את ההרכבים עד שעה לפני תחילת המשחק).

ישי עוליאל (איגוד הטניס)

צוקרמן אמר לאחר המשחק שלו: "היה לי מאוד קשה, הרגשתי שאיבדתי את הטיימינג והבטחון בסט הראשון אבל בעזרת הנבחרת הצלחתי לחזור בסט השני ולשחק את המשחק שלי, להכניס יותר כדורים למגרש ולנסות לתקוף כמה שיותר. היינו צמודים לאורך כל המערכה והוא שיחק טייברייק מצוין וניצח בסופו של דבר, הוא שחקן מצויין ושיפר את הערב שלו בצורה משמעותית מאז ששיחקנו פעם שעברה. אני לא מרגיש שהמפגש הזה גמור, עשינו את זה בשנה שעברה וננסה את הכי טוב שלנו מחר".

נבחרת הדייויס של ישראל (איגוד הטניס)

הקפטן יוני ארליך סיכם: "המשחקים היו די דומים, השחקנים הצ'כים התחילו בסערה את המשחק והשחקנים שלנו התחילו הגנתי מדי ולא בצורה טובה. היו להם הזדמנויות לחזור למשחק ולנסות להפוך את התוצאה אבל השחקנים הצ׳כים שיחקו הצורה מצויינת וידעו לסגור את המשחק. זו בהחלט משימה קשה לחזור מ 2:0 אבל ננסה להתרכז במשחק הבא שלנו וזה משחק הזוגות מחר ובתקווה להמשיך למשחקים הבאים והמומנטום ישתנה .אנחנו חייבים להכין את עצמנו ולהאמין שאפשר לעשות את זה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW