כדורגל ישראליליגת העל

צימקה את המינוס: בית"ר ירושלים ניצחה 1:2 את מ.ס אשדוד

מחזור 2: רגע לפני היציאה לפגרת הנבחרות, הקבוצה מהבירה נותרה עם מינוס נקודה, בעוד המפסידה עם 0 נקודות מ-6 אפשריות. מיירון ג'ורג' כבש צמד (8 ו-63) בבכורה חלומית, שער עצמי של דני הוצ'קו (25) לא מנע ניצחון

עם מינוס ארבע נקודות ואחרי הפסד במחזור הפתיחה, בית"ר ירושלים יצאה הערב (שני) לפגרת הנבחרות עם חיוך אחרי ה-1:2 על מ.ס אשדוד בחוץ כשכעת היא עם מינוס נקודה. מנגד, היריבה המקומית ספגה הפסד שני ברציפות והיא עם 0 נקודות מ-6 אפשריות. את המשחק הזה באצטדיון הי"א אפשר לסכם בעיקר בשתי מילים: מיירון ג'ורג'. החלוץ הקוסטה ריקני, שהוחתם כמחליף לאיאון ניקולאסקו רק בשבוע שעבר, פתח בהרכב של בית"ר והביא לה במו רגליו את הניצחון הזה עם צמד נגיחות נהדר (8 ו-64), כשעוד שער שלו נפסל בשל דחיפה של שחקן הגנה. דני הוצ'קו – שגם הוא ערך בכורה בהרכב – השווה זמנית בשער עצמי (25), אבל הניצחון הגיע לקבוצה של יוסי אבוקסיס שהייתה עדיפה בצורה ברורה. אשדוד התעוררה בעיקר ב-20 הדקות האחרונות אחרי חילופים שבוצעו, אך לא הצליחה להשיג אפילו נקודה ביתית.

אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)
מאמן בית"ר ירושלים, יוסי אבוקסיס (ליאת אבשלומי)
ירדן שועה בפעולה (ליאת אבשלומי)
שוער מ.ס אשדוד, אריאל הרוש (ליאת אבשלומי)
שחקני בית"ר ירושלים חוגגים (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

דקה 1: השופט שלומי בן אברהם הוציא את ההתמודדות לדרך.

דקה 4: גרגורי מורוזוב פרץ באגף שמאל והוציא רוחב למרכז הרחבה אל עדי יונה, הקשר בעט על הגנת אשדוד והכדור הורחק.

דקה 5: עדי יונה חטף את הכדור לסתיו טוריאל באגף ימין ומסר רוחב אל סף הרחבה לירדן שועה שהצטרף מאחור ובעט, אבל הבעיטה של הקיצוני נבלמה בהגנת המארחת.

דקה 8: בית"ר ירושלים עולה ל-0:1! אופיר קריאף חילץ את הכדור במרכז המגרש ומסר לירדן שועה, שבנגיעה נהדרת השאיר את מיירון ג'ורג' באחד על אחד בצד שמאל והקוסטה-ריקני בעט מדויק אל הפינה הקרובה. שער לחלוץ בהופעת הבכורה.

דקה 20: ירדן שועה הגביה לרחבה ומיירון ג'ורג' נגח לרשת, אך השופט פסל את השער בעקבות דחיפה של החלוץ בעלייה לכדור.

דקה 25: מ.ס אשדוד משווה ל-1:1! טום בן זקן הקפיץ את הכדור לנועם מוצ'ה שפרץ בצד ימין של הרחבה, האחרון העביר רוחב למרכז והכדור פגע בדני הוצ'קו והוסט לרשת.

דקה 31: ירדן שועה שלח את מיירון ג'ורג' באחד על אחד מול השוער בצד שמאל של הרחבה, החלוץ בעט בעוצמה לעבר הפינה הרחוקה ואריאל הרוש הדף נהדר.

דקה 36: שער שני של בית"ר נפסל. מיירון ג'ורג' מצא את עדי יונה שברגל שמאל בעט מדויק לפינה ופנימה. אלא שהחלוץ היה בנבדל קטן כשהוא קיבל את הכדור.

דקה 45: טום בן זקן ניסה להפתיע את סילבה עם בעיטה מכחצי מגרש והכדור הלך אל מעל למסגרת.

דקה 45+2: ירדן שועה סיבב כדור חופשי מכ-20 מטרים אל מעל למסגרת.

שחקני מ.ס אשדוד חוגגים (מוטי קדוש)
מיירון ג'ורג' מרוצה (ליאת אבשלומי)
מיירון ג'ורג' כובש (ליאת אבשלומי)
שחקני בית"ר ירושלים חוגגים עם הקהל (ליאת אבשלומי)
חזר לבית"ר ירושלים. אורי דהן (ליאת אבשלומי)
הקפטן אופיר קריאף (ליאת אבשלומי)

דקה 52: טום בן זקן הגביה מאגף ימין למרכז הרחבה ושביט מזל בעט מהאוויר אל מעל למסגרת.

דקה 58: אופיר קריאף בעט מכ-20 מטרים אל החיבורים השמאליים של השער, אך אריאל הרוש הגיב מעולה והדף.

דקה 63: בית"ר ירושלים עולה ל-1:2! הגנת אשדוד נרדמה, מיירון ג'ורג' קיבל הרמה מגרגורי מורוזוב ונגח חזק לרשת של אריאל הרוש.

דקה 65: אבנעזר ממאטה רק נכנס וכמעט כבש בבעיטה מקרוב, אבל הכדור חמק סנטימטרים מהקורה.

דקה 73: סתיו טוריאל מצא את נועם מוצ'ה במסירה נהדרת והקשר בעט מסף הרחבה אל מרכז השער, אך מיגל סילבה קלט.

דקה 77: פרד פריידיי קיבל את הכדור באגף שמאל ואחרי שחתך למרכז הרחבה בעט ברגל שמאל אל הרשת החיצונית.

דקה 86: דויד קופרמן הגביה מאגף ימין למרכז הרחבה ואבנעזר ממאטה עלה גבוה ונגח לעבר הפינה הרחוקה, אך מיגל סילבה התעופף נהדר והדף.

דקה 90+3: פרד פריידיי הקפיץ לרשת אחרי שנשאר באחד על אחד בזכות מסירה גדולה של ירדן שועה, אך הקוון הרים דגל לנבדל והשער נפסל בצדק.

הרכבים

בית"ר ירושלים: מיגל סילבה, בן ביטון, אוראל דגני, אורי דהן, גרגורי מורוזוב, דני הוצ'קו (עומר קורסיה, 89), אופיר קריאף, דור מיכה (לי-און מזרחי, 85), עדי יונה (דן עזריה, 75), ירדן שועה, מיירון ג'ורג' (פרד פריידיי, 75). 

מ.ס אשדוד: אריאל הרוש, טום בן זקן (זוהר זסנו, 74), טימותי אוואני, ג'ורדן סבן (לוקאס סלינאס, 74), קלארק רוברטסון, נועם מוצ'ה, שלומי אזולאי, סתיו טוריאל, יעקב בריהון (דויד קופרמן, 64), רועי לוי (אדיר לוי, 74), שביט מזל (אבנעזר ממאטה, 64).

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button