כדורגל ישראליליגת העל

הפועל חדרה קרובה להבטחת ההישארות, בית"ר ירושלים הסתבכה

מחזור 28: הצהובים-שחורים מהבירה, שהגיעו אחרי שני ניצחונות בתוצאה 0:3, שוב נתקעו בבית ורשמו משחק רביעי רצוף ללא כיבוש באצטדיון הביתי למרות 15 אלף צופים ביציעים. ג'יימס אדניי כבש (44) את שער הניצחון

הפועל חדרה גברה היום (שבת) 0:1 על בית"ר ירושלים בטדי, המשיכה במומנטום במצוין שלה ואחרי המחזור השני בפלייאוף התחתון (המחזור ה-28) היא נראית בדרך הבטוחה להישארות. הקבוצה מהבירה נעצרה אחרי שני ניצחונות רצופים והיא עדיין בסכנת ירידה. חדרה עם 18 נקודות ב-11 משחקים תחת חיים סילבס, אחרי שב-17 המשחקים שקדמו להגעתו היא צברה 14 נקודות. בית"ר בלי ניצחון בית ב-2024 והיום היה המשחק הרביעי שלה ברציפות ללא שער בטדי. בית"ר ירושלים החזיקה בכדור ושלטה במשחק, אבל חיים סילבס הכין את הקבוצה שלו היטב ללחץ וההתלהבות של הצהובים-שחורים כשהוא נהנה מעקיצה של ג'יימס אדניי בהתקפה מתפרצת (44) לפני המחצית בנגיחה לאחר הגבהה של יוסיפ טואמסביץ'.

מהלך המשחק

דקה 1: השופט דוד פוקסמן הוציא את ההתמודדות לדרך.

דקה 6: מיירון ג'ורג' ספק הוכשל ברחבה על ידי ממאדו אמבוג'. דוד פוקסמן התעלם, המהלך נבדקת ארוכות ב-VAR ולבסוף הוחלט שאין פנדל.

דקה 12: הכדור הגיע במקריות לדור מיכה על סף הרחבה והקשר בעט בנגיעה, אך חלש מאוד והחוצה.

דקה 15: עדי יונה שלח את גרגורי מורוזוב, המגן מסר רוחב חד ועידו לוי דווקא נגע לכיוון השער שלו, אך גיא הרמן היה במקום.

דקה 37: גיא הרמן הרחיק כדור רע מאוד ברחבה, פגע במיירון ג'ורג' וכמעט עלה לקבוצה שלו בפיגור, אך הוא התאושש מהר והצליח לקלוט את הכדור.

דקה 44: הפועל חדרה עולה ל-0:1! מתפרצת מהירה כבר הייתה נראית גמורה, אך יוסיפ טומאסביץ' הגיע בצד שמאל, הרים וג'יימס אדניי נגח פנימה רגע לפני ההפסקה.

דקה 52: אחרי שחילופי מסירות הגיעו למיירון ג'ורג', הכנת חדרה הרחיקה עד גרגורי מורוזוב, אבל המגן בעט מחוץ למסגרת על סף הרחבה.

דקה 58: פלאמן גלאבוב קיבל אדום אחרי שמנע מאלעד מדמון אחד על אחד, מערכת ה-VAR התערבה בגלל עבירה מוקדמת של יוסיפ טומאסביץ' על טימותי מוזי. מגן חדרה גם כן היה יכול לקבל אדום לאחר שהעבירה הייתה עם הפקקים קדימה, אך דוד פוקסמן הסתפק בצהוב.

דקה 63: ירדן שועה הגביה כדור נייח, גרגורי מורוזוב נגח מזווית אלכסונית ליד הקורה והחוצה.

דקה 79: טימותי מוזי ניסה להגביה, הכדור עשה דרכו לעבר השער וגיא הרמן הדף לקרן.

דקה 81: מיירון ג'ורג' בעט מספרת יפה, הכדור שפשף שחקן יריב ויצא ליד הקורה לקרן שלא נוצלה.

דקה 87: טימותי מוזי ירה מ-22 מטר אחרי ריבאונד מההגנה האורחת, הכדור שרק ליד הקורה ויצא לחוץ.

הרכבים

בית"ר ירושלים: מיגל סילבה, גריגורי מורוזוב (לי-און מזרחי, 84), פלאמן גלאבוב, אורי דהן, זוהר זסנו, איסמעילה סורו (אופיר קריאף, 72), ניקה חורחלי (טימותי מוזי, 46), דור מיכה (דן עזריה, 84), עדי יונה (פרד פריידיי, 72), ירדן שועה, מיירון ג'ורג'.

הפועל חדרה: גיא הרמן, מנשה זלקה, עידו לוי, ממאדו אמבוג', יוסיפ טומאסביץ' (איציק שולמייסטר, 72), תמיד גלזר (רז טוויזר, 88), ליאור רוקח, רוסלן ברסקי, ג'יימס אדניי (תמיר עדי, 82), אלעד מדמון, גודסוויי דוניו (פיליפ איפולה, 72).

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW