כדורגל ישראליליגת העל

גשם של שערים – ובלי הגנות: 4:4 בין בית"ר י-ם להפועל ב"ש

משחק מלא בשערים, טעויות ומהפכים, תחת גשם שוטף. יונה (31), שועה (40), מורוזוב (43) ושמיר (80, עצמי) כבשו עבור הקבוצה מהבירה, בעוד תורג'מן (8), בדש (52, פנדל), חטואל (58) וסטויאנוב (86) חילקו את הנקודות

תחת גשם שוטף ולעיני כ-4,200 צופים באצטדיון טדי, בית"ר ירושלים והפועל באר שבע סיימו הערב (שבת) ב-4:4 משוגע שהיה בו הכל – גשם של שערים, פנדל, שער עצמי, דרמות ומהפכים. הקבוצה מהבירה שאפה לנצח את היריבה מבירת הנגב בבית בפעם הראשונה מאז אפריל 2013, אבל נאלצה להסתפק בנקודה. הפועל באר שבע רצתה לחזור למסלול הניצחונות וגם היא לא הצליחה. עדי יונה (31), ירדן שועה (40), גריגורי מורוזוב (43) ועדן שמיר (80, עצמי) כבשו עבור הצהובים-שחורים, אלון תורג'מן (8), גיא בדש (52, פנדל), רותם חטואל (58) ויוני סטויאנוב (86) הכניעו את מיגל סילבה. שתי הקבוצות יהיו חייבות לשפר משמעותית את משחק ההגנה שלהן וגם את קצב צבירת הנקודות כדי להתברג בסופו של דבר בפלייאוף העליון.

שחקני בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)
שחקני הפועל ב"ש (ליאת אבשלומי)
איתי רגב, ששוחרר מהשבי, עם אביו ואחיו הקטן (ליאת אבשלומי)
מאמן בית"ר ירושלים, יוסי אבוקסיס (ליאת אבשלומי)
מאמן הפועל ב"ש, אליניב ברדה (ליאת אבשלומי)
דן עזריה בפעולה (ליאת אבשלומי)

מהלך המשחק

דקה 1: השופט ארז פפיר הוציא את ההתמודדות לדרך.

דקה 5: דן עזריה ניסה בעיטה מחוץ לרחבה ברגל שמאל, אך הכדור חלף ליד הקורה הימנית.

דקה 7: הפועל באר שבע עולה ל-0:1! אנטוניו ספר השתלט על הכדור, הסתובב ומצא בכדור עומק נפלא את אלון תורג'מן, שעבר את מיגל סילבה וגלגל את הכדור פנימה.

דקה 30: בית"ר ירושלים משווה ל-1:1! ירדן שועה שלח כדור ארוך לרחבה, ניב פליטר התבלבל עם הרגליים, עדי יונה חטף לו את הכדור, עבר את ניב אליאסי וגלגל את הכדור פנימה.

דקה 36: חילוף כפוי בהפועל באר שבע. מיגל ויטור נפצע ופינה את מקומו לאיתן טיבי.

דקה 40: בית"ר ירושלים עולה ל-1:2! וואו, איזה שער גדול. ירדן שועה ביצע דאבל פס עם עדי יונה ושלח בעיטה אדירה מחוץ לרחבה אל החיבורים.

דקה 42: בית"ר ירושלים עולה ל-1:3! טימותי מוזי מצא את גרגורי מורוזוב בצד ימין של הרחבה, המגן בעט והכדור ברח לניב אליאסי מהידיים והתגלגל אל הרשת.

ירדן שועה חוגג (ליאת אבשלומי)
ירדן שועה חוגג (ליאת אבשלומי)
שחקני בית"ר ירושלים חוגגים (ליאת אבשלומי)
רותם חטואל בפעולה (ליאת אבשלומי)
שחקני הפועל ב"ש חוגגים (ליאת אבשלומי)

דקה 52: הפועל באר שבע מצמקת ל-3:2! אוראל דגני הכשיל את אמיר גנאח ברחבה, גיא בדש הכניע את מיגל סילבה מהנקודה הלבנה.

דקה 58: הפועל באר שבע משווה ל-3:3! רותם חטואל קיבל הקפצה חכמה מאלון תורג'מן, התגבר בקלות על אוראל דגני ובעט בין רגליו של מיגל סילבה.

דקה 60: רותם חטואל כמעט הפך עם בעיטה אלכסונית, אבל שלח את הכדור החוצה.

דקה 62: מיירון ג'ורג' הגיע ברחבה לכדור עומק של ירדן שועה ובעט, אך ניב אליאסי הדף לקרן.

דקה 74: ירדן שועה שלח בעיטה חופשית נהדרת, אך ניב אליאסי התעופף והדף לקרן שלא נוצלה.

דקה 80: בית"ר ירושלים עולה ל-3:4! טימותי מוזי העביר רוחב אחרי התקפה טובה של בית"ר ועדן שמיר גלש ובעט דווקא לרשת הלא נכונה.

דקה 86: הפועל באר שבע משווה ל-4:4! אחרי ערבוביה גדולה, יוני סטויאנוב הגיע לכדור בתוך הרחבה ושלח בעיטה חדה פנימה.

דקה 90+4: הכדור התגלגל לשי אליאס אחרי ערבוביה ברחבה וקשר באר שבע בעט מקרוב מעל המשקוף. 

הרכבים

בית"ר ירושלים: מיגל סילבה, לי-און מזרחי, אדי גוטליב (אופיר קריאף, 64), אוראל דגני, גרגורי מורוזוב, עדי יונה, דן עזריה (אורי דהן, 55), איסמעילה סורו (יובל אשכנזי, 84), ירדן שועה (רום אליגון, 84), טימותי מוזי, מיירון ג'ורג' (פרד פריידיי, 64).

הפועל באר שבע: ניב אליאסי, הלדר לופס, מיגל ויטור (איתן טיבי, 36), איאד אבו עביד (אמיר גנאח, 46), ניב פליטר (רועי גורדנה, 46), מריאנו בריירו, גיא בדש, עדן שמיר, רותם חטואל, אנטוניו ספר (שי אליאס, 71), אלון תורג'מן (יוני סטויאנוב, 71).

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button