יורו 2024כדורגל עולמי

בדקה ה-92: פורטוגל השלימה קאמבק בדרך ל-1:2 על צ'כיה

הנבחרת של כריסטיאנו רונאלדו, שבגיל 39 הפך לראשון שמשחק בשישה טורנירי יורו, נהנתה משער של פרנסיסקו קונסייסאו שהעניק ניצחון דרמטי. לוקאס פרובוד עקץ בשער גדול (62), שער עצמי של הרנאץ (69) השווההנבחרת של כריסטיאנו רונאלדו, שבגיל 39 הפך לראשון שמשחק בשישה טורנירי יורו, נהנתה משער של פרנסיסקו קונסייסאו שהעניק ניצחון דרמטי. לוקאס פרובוד עקץ בשער גדול (62), שער עצמי של הרנאץ (69) השווה

נבחרת פורטוגל ניצחה הערב (שלישי) 1:2 את צ'כיה בזכות שער של המחליף פרנסיסקו קונסייסאו עמוק בתוספת הזמן, במשחק שנעל את הסיבוב הראשון של שלב הבתים ביורו 2024. כריסטיאנו רונאלדו וחבריו היו נהדרים ושטפו את המגרש בלייפציג, אלא שלוקאש פרובוד הימם (62) את את הפורטוגלים, שיצאו מוקדם ממהלך בזכות רובין הרנאץ שהשווה (69) בשער עצמי אומלל. בדקה ה-87 פורטוגל כבר חגגה את ה-1:2 של ז'וטה, שהשתלט על ריבאונד אחרי נגיחה של רונאלדו לקורה, אלא שהשער נפסל בגלל נבדל קטן של CR7. אלא שרוברטו מרטינס הכניס בדקה ה-90 את פדרו נטו וקונסייסאו, שחברו ביחד לשער הניצחון שתי דקות לאחר מכן כשהראשון מצד את קונססאו, שניצל טעות של הרנאץ ומקרוב הפציץ פנימה.

מהלך המשחק

דקה 1: השופט האיטלקי מרקו גווידה הוציא לדרך את ההתמודדות בלייפציג.

דקה 8: כריסטיאנו רונאלדו הגיע להרמה של רפאל ליאאו, אך נגח מחוץ למסגרת של יינדריך סטאנק.

דקה 17: נונו מנדש ניסה את מזלו מרחוק, אך בעט גבוה מעל השער.

דקה 24: הפעם ברונו פרננדש בעט מרחוק והכדור חמק סנטימטרים ממשקוף השער של הצ'כים.

דקה 32: איזו החמצה. כריסטיאנו רונאלדו קיבל כדור עומק גאוני מברונו פרננדש, אך נעצר אצל יינדריך סטאנק שיצא והדף בצורה נפלאה.

דקה 45: כריסטיאנו רונאלדו קיבל כדור ברחבה ותוך כדי סיבוב על השומר שלו בעט בשמאל למרכז, אבל יינדריך סטאנק שוב הציל.

דקה 46: דיוגו דאלוט בעט מסף הרחבה עם רגל שמאל החלשה, אך הכדור טס מחוץ למסגרת.

דקה 54: הפעם כריסטיאנו רונאלדו התרומם ונגח פעם נוספת מעל השער.

דקה 62: צ'כיה עולה ל-0:1! איזו עקיצה. לוקאש פרובוד קיבל כדור בקצה הרחבה וסובב לפינה, כאשר דיוגו קוסטה היה קצר מלהושיע.

דקה 69: פורטוגל משווה ל-1:1! חוסר מזל לצ'כים. נונו מנדש נגח מתוך הרחבה, יינדריך סטאנק הדף אותו לגופו של רובין הרנאץ שדחק לשערו הוא.

דקה 82: פטר שבצ'יק המחליף נבלם אצל רובן דיאש, הכדור הגיע לתומאס סוצ'ק שבעט החוצה.

דקה 87: פורטוגל כבר חגגה את המהפך אחרי שדיוגו ז'וטה השתלט על כדור שננגח נהדר על ידי כריסטיאנו רונאלדו לקורה. אלא שהשער נפסל בגלל שהכוכב הגדול היה בנבדל קטן. 

דקה 90+2: פורטוגל עולה ל-1:2! המהפך הושלם הודות למחליפים. פדרו נטו שלח כדור רוחב מצד שמאל, רובין הרנאץ פספס ופרנסיסקו קונסייסאו ירה מקרוב לרשת.

הרכבים

נבחרת פורטוגל: דיוגו קוסטה, ז'ואאו קאנסלו (נלסון סמדו, 90), דיוגו דאלוט (גונסאלו איניסיו, 63), רובן דיאש, פפה, נונו מנדש (פדרו נטו, 90), ויטיניה (פרנסיסקו קונסייסאו, 90), ברונו פרננדש, ברנרדו סילבה, רפאל ליאאו (דיוגו ז'וטה, 63), כריסטיאנו רונאלדו.

הרכב נבחרת צ'כיה: יינדריך סטאנק, רובין הרנאץ, לדיסלב קריסי, תומאש הולש, תומאש סוצ'ק, ולדימיר קופאל, דיוויד דודרה, פאבל שולץ (פטר שבצ'יק, 79), לוקאס פרובוד (אנטונין באראק, 79), יאן קוכטה (מוימיר צ'יטיל, 60), פטריק שיק (אונדריי לינגר, 60).

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW