יורו 2024כדורגל עולמי

מסרבת להיכנע: אוקראינה חזרה מפיגור ל-1:2 חשוב על סלובקיה

בית ה': אחרי שהדהימה את בלגיה, נבחרת סלובקיה כבר עלתה ליתרון משער של איבן שראנץ (17) - שכבש משחק שני ברציפות, אך מיקולה שפראנקו (54) ורומן יארמצ'וק (80) הפכו, ואוקראינה נותרה בחיים ביורו

המחזור השני של שלב הבתים ביורו 2024 יצא לדרך היום (שישי) עם 1:2 חשוב של אוקראינה על סלובקיה. האוקראינים פתחו את הטורניר עם 3:0 חלש במיוחד מול רומניה בעוד הסלובקים הדהימו עם 0:1 על בלגיה, כאשר בסופו של דבר יש שלוש נבחרות בבית ה' עם 3 נקודות – אוקראינה, סלובקיה ורומניה – כאשר לבלגים, שיפגשו מחר את הרומנים, יש כרגע 0 נקודות. איבן שראנץ (17) כבש ראשון – לאחר שכבש גם בניצחון על בלגיה, אבל מיקולה שפארנקו איזן (54) ובישל לרומן יארמצ'וק (80) המחליף שער ניצחון דרמטי. במחזור הסיום של שלב הבתים האוקראינים יפגשו את בלגיה בקרב קריטי, כאשר הסלובקים המאוכזבים ישחקו נגד רומניה.

מהלך המשחק

דקה 1: השופט האנגלי מייקל אוליבר הוציא לדרך את ההתמודדות בדיסלדורף.

דקה 11: לאחר שלוקאס הרסאלן נהדף אצל אנטולי טרובין, השוער האוקראיני סיפק עוד הצלה מצוינת שנפלה לרגליו של איבן שראנץ, שממצב אדיר מקרוב נהדף שוב אצל טרובין ביכולת שיא.

דקה 13: וולודימיר בראז'קו בעט מ-22 מטר למרכז השער ומרטין דוברבקה קלט.

דקה 17: סלובקיה עולה ל-0:1! לוקאס הרסאלן הגביה משמאל לימין, הכדור חלף מעל אולכסנדר זינצ'נקו ואיבן שראנץ נגח פנימה את השני שלו בטורניר.

דקה 28: ארטיום דובביק קיבל כדור עומק מצוין ברחבה, עבר שחקן הגנה אחד, אך ברגע האחרון נבלם לקרן לפני שהצליח לשחרר בעיטה מול מרטין דוברבקה.

דקה 34: התקפה מצוינת של האוקראינים הסתיימה עם כדור שנפל לרגלו של גאורגי סודאקוב, שמחלקה הימני של הרחבה שחרר בעיטה חדה שמצאה רק את העמוד.

דקה 36: מיכאילו מודריק קיבל כדור עומק אדיר, אך מרטין דוברבקה יצא טוב והלחיץ את שחקן הכנף, שניסה רק להעביר רוחב באחד על אחד ונבלם.

דקה 43: לוקאס הרסאלן מצא עצמו די לבד וקיבל כדור טוב, אך נהדף אצל אנטולי טרובין הנהדר שוב.

דקה 51: מיכאילו מודריק הגביה כדור ארוך, ארטם דובביק הגיע בתזמון לא טוב ונגח לרוחב.

דקה 54: אוקראינה משווה ל-1:1! אולכסנדר זינצ'נקו העביר כדור רוחב מדויק למיקולה שפארנקו והקשר בעט חזק ומדויק לרשת.

דקה 74: רומן יארמצ'וק איחר במסירה וסידר לארטם מודריק מצב קשה מהפינה, מרטין דוברבקה פשוט נתן לכדור לפגוע בקורה.

דקה 80: אוקראינה עולה ל-1:2! איזו טעות של שוער סלובקיה. מיקולה שפארנקו שלח כדור ארוך, מרטין דוברבקה נתקע בשער ורומן יארמצ'וק השתלט נהדר וכבש בנגיעה רכה פנימה. 

הרכבים

נבחרת סלובקיה: מרטין דובראבקה, פטר פקאריק, דניס ואברו, מילאן שקריניאר, דויד הנקו (אדם אוברט, 67), יוראי קוצ'קה, סטניסלב לובוטקה, אנדריי דודה (לאסלו בנש, 60), איבן שראנץ (לאו סאוור, 86), לוקאס הרסאלן (תומאש סוסלוב, 67), רוברט בוזניק (דויד סטרלץ, 60).

נבחרת אוקראינה: אנטולי טרובין, אולכסנדר זינצ'נקו, מיקולה מטביינקו, איליה זברני, אולכסנדר טימצ'יק, וולודימיר בראז'קו (סרגיי סידורצ'וק, 85), מיקולה שפארנקו (מקסים טלוביירוב, 90), גאורגי סודאקוב, מיכאילו מודריק (רוסלן מלינובסקי, 85), אנדרי ירמולנקו (אלכסנדר זובקוב, 66), ארטם דובביק (רומן יארמצ'וק, 66).

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW