יורו 2024כדורגל עולמי

רחוקה מלהרשים: אנגליה נראתה רע וסיימה ב-1:1 מול דנמרק

בית ג': אנגליה שוב עלתה ליתרון מוקדם ושוב נרדמה אחריו, אבל בניגוד לסרביה, דנמרק גם הענישה אותה. קיין קבע 0:1 (18), יולמאנד איזן בטיל מ-28 מטר (34) ושתי הנבחרות נפרדו ב-1:1. שתי הנבחרות סיימו משחק מאכזב

נבחרות דנמרק ואנגליה נפרדו הערב (חמישי) ב-1:1 במחזור השני של בית ג' ביורו 2024. האנגלים שוב נראו שוב איבדו יתרון, שוב נראו לא טוב ושוב יספגו הרבה ביקורת – ובצדק רב, בעיקר לנוכח חומר השחקנים שיש לגארת' סאות'גייט בחלק הקדמי. הדנים שלטו מהפתיחה והפגינו דומיננטיות, אך למרות השליטה ראו את הארי קיין עט על כדור ריבאונד בתוך הרחבה בדקה ה-18 וכובש את השער הראשון דווקא לזכות נבחרת שלושת האריות, בניגוד מוחלט למהלך המשחק. דווקא קיין איבד את הכדור בדקה ה-34 למרטן יולמנד ששחרר בעיטה אדירה ממרחק רב הישר לקורה ופנימה. האנגלים, שחרף העובדה כי כבר משחק שני בטורניר לא מצליחים להרשים ולספק את היכולת המצופה מהם, מובילים את בית ג' עם ארבע נקודות, כאשר הדנים מיד מאחוריהם, עם שתי נקודות.

מהלך המשחק

דקה 1: השופט ארתור סוארס דיאס הוציא לדרך את התמודדות בפרנקפורט.

דקה 13: דווקא אחרי דקות טובות של הדנים, פיל פודן הגיע לעמדת בעיטה מצוינת, אך שחרר כדור שהלך מחוץ למסגרת.

דקה 18: אנגליה עולה ל-0:1! ויקטור כריסטיאנסן חלם, קייל ווקר "גנב" לו את הכדור, נכנס לרחבה והעביר רוחב, ההגנה האדומה לא הצליחה להרחיק והארי קיין בעט שטוח לפינה.

דקה 34: דנמרק משווה ל-1:1! הארי קיין מסר לא טוב ואיבד, מורטן יולמאנד קיבל את הכדור ובעט מכ-25 מטר כדור חד ושטוח, לקורה ופנימה.

דקה 38: יואכים אנדרסן עלה גבוה ושחרר נגיחה מצד הרחבה, אך הכדור עלה מעל למשקוף.

דקה 43: פייר אמיל הויביירג איים בבעיטה מכ-25 מטר, אבל הפעם ג'ורדן פיקפורד היה במקום וקלט.

דקה 51: דקלאן רייס שחרר בעיטה מבחוץ, הכדור התגלגל ונקלט על ידי קספר שמייכל.

דקה 53: בוקאיו סאקה הגיע להגבהת עומק גדולה של טרנט אלכסנדר ארנולד, והקפיץ בנגיחה מעל קספר שמייכל. זה כמעט נכנס אך הכדור פגש את הרשת החיצונית.

דקה 56: הפעם היה זה פיל פודן שחרר בעיטה שטוחה מחוץ לרחבה, שנעצרה רק בעמוד.

דקה 63: דקלאן רייס איבד סמוך לרחבה, כריסטיאן אריקסן ניסה מרחוק אך לא מצא את המסגרת.

דקה 68: מיקל דמסגור ניסה מרחוק, ג'ורדן פיקפורד התקשה אך קלט.

דקה 71: אולי ווטקינס קיבל כדור עומק מבריק מג'וד בלינגהאם ובעט מזווית אלכסונית, אבל קספר שמייכל יצא והדף לקרן.

דקה 72: פייר אמיל הויביירג שוב איים מרחוק, הפעם עם בעיטה שטוח שג'ורדן פיקפורד הדף.

דקה 83: מארק גהי איבד לאלכסנדר בה, הדני נכנס לתוך הרחבה, אבל פעל באיטיות והבלם האנגלי תיקן את גלישה והרחקה לקרן.

דקה 85: פייר אמיל הויביירג בעט מסובב מ-17 מטר ופספס את החיבורים במעט – כשהכדור יצא לחוץ.

הרכבים

נבחרת אנגליה: ג'ורדן פיקפורד, קייל ווקר, מארק גואהי, ג'ון סטונס, קיירן טריפייר, טרנט אלכסנדר ארנולד (קונור גלאגר, 54), דקלאן רייס, בוקאיו סאקה (ג'ארוד בואן, 69), ג'וד בלינגהאם, פיל פודן (אברצ'י אזה, 69), הארי קיין (אולי ווטקינס, 69).

נבחרת דנמרק: קספר שמייכל, יאניק וסטרגארד, אנדרס כריסטנסן, יואכים אנדרסן, יואכים מיילה, מורטן יולמאנד (כריסטיאן נורגור, 82), פייר אמיל הויביירג, כריסטיאן אריקסן (אנדראס סקוב אולסן, 82), ויקטור כריסטיאנסן (מיקל דמסגור, 57), יונאס ווינד (אלכסנדר בה, 57), רסמוס הוילונד (יוסוף פולסן, 67).

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW