יורו 2024כדורגל עולמי

ממשיכה להרשים: גרמניה בשמינית הגמר עם 0:2 על הונגריה

אחרי החמישייה מול סקוטלנד במשחק הפתיחה, המארחת הצליחה להסתדר גם במשחק השני ועם הפרש שערים 1:7, היא כבר בשלב הבא. מוסיאלה הפציץ מקרוב (22) אחרי עבודת הכנה יפה של גונדואן, שהכפיל בעצמו (66)

אחרי שפתחה בסערה את יורו 2024 עם 1:5 על סקוטלנד, נבחרת גרמניה העפילה הערב (רביעי) לשמינית הגמר עם 0:2 על הונגריה בשטוטגרט, בעוד היריבה נותרה עם 0 נקודות אחרי שני משחקים. ההונגרים היו צריכים יותר את הנקודות, אבל האיכות היתה בצד של הגרמנים ששוב הציגו לראווה את ג'מאל מוסיאלה. ילד הפלא מבאיירן מינכן פרץ את הסכר בדקה ה-22 עם טיל מקרוב אחרי בישול של גונדואן, שהכפיל בעצמו בדקה ה-66 והבטיח את הניצחון. אחרי שקרסו גם מול שווייץ, ההונגרים חייבים כעת לנצח במחזור הסיום את הסקוטים ולקוות שהתוצאות האחרות יסתדרו להם. גרמניה תפגוש את השווייצרים במחזור הסיום למשחק שייתכן ויכריע לגבי זהות המדורגות ראשונה ושנייה בבית.

מהלך המשחק

דקה 1: השופט ההולנדי דני מאקלי הוציא לדרך את ההתמודדות בשטוטגרט.

דקה 1: אחרי 10 שניות בלבד, מצב אדיר של הונגריה, כשיוזואה קימיך טעה בגדול וסידר אחד על אחד לרולאנד סאלאי, אך ההונגרי נעצר על ידי מנואל נוייר הערני.

דקה 11: קאי האברץ חטף כדור מווילי אורבן ברחבה, אך באחד על אחד מול פטר גולאשי, בעט לגופו של השוער וסחט קרן.

דקה 12: כדור ענק של טוני קרוס חצה את כולם לצד הרחוק, רוברט אנדריך בעט מהאוויר, הכדור הורחק בנגיחה מרחבת ה-5.

דקה 22: גרמניה עולה ל-0:1! אילקאי גונדואן נאבק עם ווילי אורבן על כדור ברחבה, מסר אותו לג'מאל מוסיאלה והכישרון הצעיר נעץ אותו ברשת של פטר גולאשי שלא היה ערני מספיק.

דקה 26: הזדמנות כפולה להונגריה. דומיניק סובוסלאי בעט כדור לחיבורים, מנואל נוייר הצליח לזנק ולספק הצלה מרהיבה. בנדגוז בולה הגיע לכדור החוזר והשוער הגרמני הציל עם הרגל.

דקה 41: טוני קרוס הרים טוב, ברנבאש וארגה נגח לאחור במטרה להוציא לקרן והוא עשה זאת, אך הכדור היה לא רחוק בכלל מלהכניע את פטר גולאשי.

דקה 44: ג'מאל מוסיאלה קיבל כדור בתוך הרחבה ובלי לעצור בעט כדור שפגע ברשת החיצונית.

דקה 45+1: הונגריה כבר חגגה את השוויון אחרי שכדור חופשי מצא את ראשו של ווילי אורבן שנגח לקורה. רולאנד סאלאי השתלט על הריבאונד וכבש, אבל השער נפסל מיד בגלל נבדל של אורבן בנגיחה.

דקה 55: אילקאי גונדואן הרים ופטר גולאשי הדף, קרוס חיכה על סף הרחבה ושיגר פצצה, אך השוער ההונגרי היה במקום והדף.

דקה 60: כדור רוחב נפלא מצא את הראש של ברנבאש וארגה שנגח נגד התנועה של מנואל נוייר, רק שהכדור הלך סנטימטרים ספורים מעל המשקוף.

דקה 66: גרמניה עולה ל-0:2! התקפה משולבת הסתיימה במסירת רוחב של מקסימילאן מיטלשטאט לאילקאי גונדואן, שכבש מקרוב והוסיף גם שער לבישול שלו.

דקה 74: לירוי סאנה ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, פטר גולאשי הדף בקושי.

דקה 90: טעות גדולה של מנואל נוייר סידרה מצב אדיר לווילי אורבן, אבל שער נמנע ממנו לאחר שיוזואה קימיך הספיק להציל מקו השער.

הרכבים

נבחרת גרמניה: מנואל נוייר, יוזואה קימיך, אנטוניו רודיגר, יונתן טה, מקסימיליאן מיטלשטאט, רוברט אנדריך (אמרה ג'אן, 72), טוני קרוס, אילקאי גונדואן (דניז אונדב, 84), ג'מאל מוסיאלה (כריס פוריך, 58), פלוריאן וירץ (לירוי סאנה, 58), קאי האברץ (ניקלאס פולקרוג, 58).

נבחרת הונגריה: פטר גולאשי, אטילה פיולה, ווילי אורבן, מרטון דרדי, בנדגוז בולה (זולט נאגי, 76), אדם נאגי (לאסלו קליינהייזלר, 64), אנדרס שייפר, מילוש קרקז (מרטין אדם, 76), רולאנד סאלאי (קווין סובות, 87), דומיניק סובוזלאי, ברנבאש וארגה (דניאל גזדאג, 87).

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW