כדורגל ישראליליגת העל

דיווח בגרמניה: קשיים בעסקת העברתו של פרץ לבאיירן מינכן

ב''סקיי גרמניה'' מדווחים שבעוד מכבי ת''א דורשת 7 מיליון יורו לפחות תמורת השוער, הבווארים מוכנים לשלם 5 מיליון כולל בונוסים. לפי הדיווח, באיירן רוצה תשובה כמה שיותר מהר ובמועדון כבר החלו לבחון חלופות לפרץ

האם שוער הנבחרת הצעירה דניאל פרץ יעבור לבאיירן מינכן? לאחר ההצעה הראשונית של 4.5 מיליון יורו, באיירן העלתה את הצעתה את הצעתה ל-5.5 ואחוזים ממכירה עתידית. הגרמנים מצפים לתשובה עד מחר (שני) לפני הצהריים, אחרת יפסיקו את המשא ומתן על השוער ויעברו למועמד הבא. הדרישה הכספית של מכבי תל אביב עבור השוער עומדת על לפחות 7 מיליון יורו בנוסף לאחוזים ממכירה עתידית.

ב"סקיי ספורט גרמניה" דווח כי "מכבי תל אביב העלתה את דרישתה על דניאל פרץ ל-7 מיליון יורו, כאשר באיירן מציעה 5 מיליון יורו כולל בונוסים. המגעים נמשכים אך העסקה נראית מסובכת בשלב זה. באיירן רוצה תשובה בהקדם האפשרי. ראשי המועדון כבר בוחנים חלופות, למרות שפרץ נשאר המועמד המוביל. השחקן עצמו רוצה לעבור רק לבאיירן מינכן ולא מוכן לשמוע הצעות אחרות". השחקן עצמו ומקורביו מקווים כמובן שהעסקה תצא לפועל והערב (20:00) אמור לפתוח מול בני סכנין בחצי גמר גביע הטוטו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW