כדורגל עולמיליגה צרפתית

דיווחים באירופה: אמבאפה הודיע לפ.ס.ז' שיעזוב בתום העונה

הכתבים הבכירים באירופה מאשרים שהכוכב בן ה-25 של הפריסאים החליט לסיים את דרכו במועדון, כאשר המועמדת הבכירה לקלוט אותו היא כמובן ריאל מדריד. אמבאפה ישלים 7 שנים בפ.ס.ז', בהן כבש 243 שערים

הכתבים הבכירים בתקשורת הספורט האירופית, כולל פבריציו רומאנו ודייויד אורנסטיין, אישרו הערב (חמישי) שקיליאן אבמאפה הודיע לנשיא פריס סן ז'רמן נאסר אל חלאיפי שהחליט לעזוב את המועדון בתום העונה. לפי אורנסטיין מה"אתלטיק", בכך פ.ס.ז' תחסוך 200 מיליון יורו בעונה. לפי רומאנו, "תנאי העזיבה עדיין לא סוכמו במלואם אבל הוא יעזוב את פ.ס.ז' בקיץ". כידוע, ריאל מדריד היא הפייבוריטית המובהקת להנחית את אמבאפה בקיץ, אך אי אפשר להתייחס לכך כמובן מאליו או שמשהו חתום ונעול.

החלוץ בן ה-25 חתם בקיץ 2022 על חוזהו הנוכחי לשנתיים, כאשר החוזה כלל אופציה לעונה נוספת (2024/25), אך האופציה היא רק מצידו של אמבאפה והמועד האחרון להפעלתה היה ה-31 ביולי האחרון, דבר שגרם להוצאתו של הכוכב מסגל פ.ס.ז' בקיץ. כוכב נבחרת צרפת הצטרף לפ.ס.ז' ממונאקו בקיץ 2017 תמורת 180 מיליון יורו. בשש עונות וחצי במועדון, הוא כבש 243 שערים ב-290 הופעות בכל המסגרות, והעונה הוא כבש 31 שערים ב-30 משחקים בכל המסגרות. הוא זכה עם פ.ס.ז' זכה ב-5 אליפויות צרפת, 3 גביעי צרפת, והגיע עד גמר ליגת האלופות 2020. אמבאפה הוא גם מלך השערים של הפריסאים בכל הזמנים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button