כדורגל ישראליליגת העל

דיא סבע לאוהדים: "שמו עליי חותמת של אויב העם שלא בצדק"

בצל הסערה סביבו והעובדה שהוא לא בסגל מאז פרצה המלחמה, חלוץ מכבי חיפה פנה לקהל הירוק: ''הגבתי מיד והבעתי זעזוע, משהו השתבש ביחסים שלי עם המועדון מתחילת העונה. הפוסט של אשתי לא היה במקום''

על רקע הסערה סביבו והעובדה שהוא לא נכלל בסגל הקבוצה מאז פרצה המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל ב-7 באוקטובר, בעקבות הפוסט שפרסמה אשתו והתנהלותו סביב גינוי האירועים הקשים, דיא סבע פרסם היום (ראשון) פוסט באינסטגרם ופנה לאוהדי מכבי חיפה.

סבע כתב: "ההחלטה לחתום בחיפה בינואר הייתה מהטובות בחיי. החלטה שנבעה בעיקר מהלב והאהבה שלי למועדון והחלום ילדות שלי לשחק במכבי חיפה. למרות הצעות מקצועיות טובות מליגות בכירות יותר, בחרתי להגיע אליכם ולהיות חלק משמעותי באליפות שאזכור כל חיי. אין תחושה יותר טובה לחגוג מול קהל ירוק שמילא את סמי כשמשפחתי הרחבה ביציע חוגגת יחד איתי אליפות. חוויה שאין שני לה".

החלוץ הוסיף: "בתחילת העונה הזאת משהו השתבש ביחסים שלנו. החתימה על החוזה הארוך והגבוה, היה בעינכם ראוי ליכולת יותר טובה ממני ואולי בצדק, ואכן התקשיתי מעט למצוא את המקום שלי, את המשבצת שאני מרגיש ונותן את המיטב ואולי גם התסכול הזה גרם לי להתנהל קצת לא נכון. הקהל הרגיש את המירמור שלי גם מול המערכת והגיב בחוסר שביעות רצון והרגשתי איך הקשר שלנו נסדק".

דיא סבע באימון (מכבי חיפה, ראובן כהן)

סבע המשיך: "הטרור והטבח הנורא השאיר אותנו כולם בהלם ולקח לנו מספר ימים להבין את גודל האסון. הגבתי מיד והבעתי זעזוע והחלמה לפצועים. זה מקרה שראוי לכל גינוי אפשרי מכל בן אדם שוחר שלום בלי קשר לדת שלו , ולכן אני גינתי ואמשיך לגנות בנחרצות. הפוסט שהעלתה אשתי ללא ידיעתי בעיתוי רגיש , תוך מחשבה שהוא משדר חמלה, היה לא במקום למרות שהיא לא טעתה שכוונתה הייתה דאגה וחמלה ושילדים לא ייפגעו, שם עלי לצערי חותמת של אויב העם שלא בצדק".

החלוץ סיכם: "אשתי מיהרה לתקן להבהיר ולגנות בתוקף ואני למרות שלא אמרתי מילה או העליתי גיניתי שוב. הפוסט הזה נכתב כשאני מביט לכולם בלבן של העיניים ולא מתוך חוסר ברירה לרצות אנשים כדי שאשאר בחיפה כי אין לי אפשרויות אחרות. ההפך הוא הנכון, יש לי ותמיד יהיו לי קבוצות בליגות טובות. אוהדי חיפה רציתי להגיד לכם שלא משנה מה יקרה ולאן הדברים ילכו אני תמיד אעריך את מה שעברתי אתכם וכמו תמיד אחשוב על הטוב ולא על הרע ותמיד אשאר אותו דיא אוהב אדם ושלום שאוהב את המדינה שבה הוא חי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button