כדורגל ישראליליגת העל

דיא סבע ועילאי חג'ג' צפויים להיות כשירים רק למחנה האימונים

שחקני ההתקפה יעברו בשבוע הקרוב ניתוחים בשל פציעות מהן השניים סובלים והם לא יהיו כשירים לפתיחת האימונים ב-18 ביוני, אלא רק למחנה בגרמניה. סולטאני סיכם את כל תנאיו במועדון, אך במכבי חיפה מתלבטים

הקשר דיא סבע חוזר הקיץ באופן אוטומטי למכבי חיפה, אחרי חצי עונת השאלה בקבוצת אמירייטס קלאב מאיחוד האמירויות, השאלה שהגיעה בעקבות התנהלותו לאחר פרוץ מלחמת "חרבות ברזל" והקרע שנוצר מול הקהל. מקצועית, ברק בכר הבהיר למועדון שהוא מעוניין בו לעונה הבאה, בעיקר כשהוא מחזיק חוזה לעוד ארבע שנים במכבי חיפה בשכר של 600 אלף דולר נטו לעונה, אך בכל מקרה מדובר בהחלטה שתתקבל בידי ההנהלה בהתחשב בכל מה שקורה מול הקהל.

עילאי חג'ג' עם הכדור (אליאב אוזן)

בכל אופן, סבע יעבור ארתרוסקופיה בברכו בשל פציעה במיניסקוס והוא יזדקק לזמן החלמה שבין שלושה לארבעה שבועות. הירוקים יפתחו את האימונים ב-18.6 וסבע עשוי לא להיות כשיר לאימונים הראשונים, אך הוא ייצא עם הקבוצה למחנה האימונים בגרמניה ב-21 לחודש. שחקן נוסף שבספק לפתיחת האימונים הוא עילאי חג'ג' שימריא לגרמניה ויעבור ניתוח בשרירי הבטן שאמור לפתור את הכאבים מהם סבל וגרמו לו להחמיץ כחצי עונה. חג'ג' צפוי להיעדר כחודש ויחמיץ גם את פתיחת האימונים, אך כמו סבע להיות כשיר למחנה האימון. גם החלוץ אריק שוראנוב אמור להיות כשיר לפתיחת האימונים.

שוער מכבי פ"ת, מרקו וולף (ישי נאמן)

בנושא אחר, בגזרת השוער הירוקים ממשיכים לחפש מחליף לאיתמר ניצן שפרש מכדורגל. השוער היהודי-ארגנטינאי תומאס סולטאני כבר סיכם עקרונית את כל תנאיו במכבי חיפה ואת שחרורו מארסנאל. עם זאת, בצוות המקצועי לא נעולים עליו במאת האחוזים ושם מחפשים אופציה נוספת. בחיפה היו רוצים את אחד משני השוערים מרקו וולף ממכבי פתח תקווה או עומר ניראון ממכבי נתניה, אבל השניים קשורים בחוזים עם הקבוצות שלהם, כאשר במהלך השבועות הוזכרו גם שמותיהם של גד עמוס ממכבי בני ריינה ואף יואב ג'ראפי מהפועל חיפה כמי שיתחרו עם שריף כיוף על המקום בין הקוורת.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW