כדורגל ישראלינבחרת ישראל

דושאן מאטוביץ' וגל כהן צפויים להתמנות לעוזריו של בן שמעון

עוזר מאמן מכבי חיפה ועוזר מאמן בית''ר ירושלים בעונה החולפת נבחרו בידי מאמן הנבחרת הלאומית וישמשו כעוזריו. בנוסף, מאמן השוערים ימשיך להיות איתי זילפה ומאמן הכושר ערן שדו. רפי כהן יתמנה למנהל הנבחרת

מינויו של רן בן שמעון למאמן הנבחרת יאושר באופן רשמי ביום ראשון, כאשר המאמן יחתום על חוזה לארבע שנים עם אופציה של ההתאחדות להשתחרר ממנו אחרי שנתיים. היום (שני) נודע כי עוזריו צפויים להיות דושאן מאטוביץ' ששימש העונה כעוזרו של מסאי דגו במכבי חיפה וגל כהן ששימש כעוזרו של יוסי אבוקסיס בבית"ר ירושלים וכן כמאמן ראשי בשלושה משחקים לאחר שאבוקסיס סיים את דרכו.

מאמן בית"ר ירושלים, גל כהן (ליאת אבשלומי)

בנוסף, מאמן השוערים איתי זילפה ומאמן הכושר ערן שדו ימשיכו בתפקידם, כאשר שוער העבר רפי כהן – ששימש כמאמן השוערים של בן שמעון בזמן שהאחרון אימן את מ.ס אשדוד – ימונה ככל נראה למנהל הנבחרת במקום בני טבק. כל הצוות צפוי להתמנות מיד אחרי שבן שמעון יוצג רשמית ולקראת שני משחקי הידידות הקרובים: מול הונגריה בדברצן (8 ביוני) ומול בלארוס בבודפשט (11 ביוני).

בן שמעון: ''אקבל החלטה לגבי העתיד כבר בימים הקרובים''
המאמן רן בן שמעון (אליאב אוזן)

המשחק הרשמי הבא של הנבחרת יהיה ב-6 בספטמבר בבלגיה, במחזור הפתיחה של בית 2 בדרג הראשון של ליגת האומות. שלושה ימים לאחר מכן תארח הנבחרת את איטליה ובחלוף כחודש גם את צרפת.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW