כדורגל ישראליליגת העל

דור מיכה מתאקלם: "תמיד אמרו לי שבית"ר זו חוויה אחרת"

קשר בית''ר ירושלים בראיון ראשון מאז שהצטרף למחזיקת הגביע: "תמיד אמרו לי שכל המועדונים זה כיף, אבל בית''ר זה משהו אחר. על הזכייה בגביע: ''זו קבוצה שצריכה תמיד להיות במעמדים האלו, צריך להחזיר הרבה לאוהדים''

הקשר דור מיכה הוא ללא ספק אחד השמות המסקרנים ביותר שהגיעו לבית"ר ירושלים בקיץ האחרון. מיכה בן ה-31, שהגיע ביום שישי האחרון למחנה האימונים, השתלב בצורה פנטסטית ורגע לפני שהמחנה מסתיים התפנה לראיון לאתר הרשמי של המועדון. כזכור, בית"ר רשמה שלושה ניצחונות בשלושה משחקים וכעת המשחק הבא שלה אמור להיות "אלוף האלופים" מול מכבי חיפה במוצאי השבת הבאה בסמי עופר.

כשאומרים לאוהדים של בית"ר דור מיכה, זה בעיקר זיכרונות לא ממש נעימים שיש ממשחקים נגדך.

"כן, אני יודע. צריך להחזיר לאוהדים שלנו הרבה. לדעתי זאת הקבוצה שהבקעתי נגדה הכי הרבה אז באמת אני בא בכל הכוח לפצות על זה".

ספר על ההגעה למועדון.

"הכל קרה די מהר, גם העניין עם באר שבע שהודיעו שאני לא יוצא ופתאום ההתעניינות של בית״ר, אלה היו כמה ימים של טירוף. אני הרגשתי את זה מהקהל ופעם ראשונה שהרגשתי את העוצמות של המועדון הזה. כל הזמן שמעתי משחקנים ששיחקו פה וגם משחקנים שהיו איתי במכבי ובבאר שבע על המועדון, תמיד אמרו לי כל המועדונים גדולים וכל המועדונים זה כיף, אבל בית"ר זה משהו אחר. זה משהו שלא חווית בחיים ומאחלים לך שתחווה את זה. אז באמת בימים האלה שהיה משא ומתן ודיבורים הרגשתי את העוצמות וכמות ההודעות שקיבלתי אי אפשר להסביר וכמות האהבה המטורפת ורק תבוא ויהיה לך כיף ונדאג לך. זה באמת עשה טוב על הלב וגרם להחלטה להגיע לפה".

הגעת למחנה והשתלבת מהר.

"זה מרגיש כמו בית מהיום הראשון. קיבלו אותי פה הכי טוב שיש, גם הצוות, גם השחקנים. וכולם מסביב והייתה לי כניסה חלקה ואני מקווה שזה יעיד על העתיד ומה שהולך לבוא. מרגיש טוב מאוד, פיזית. באתי בכושר טוב כי התאמנתי וגם פה אני מרגיש כמובן שצריך לשחק משחקים ולקבל כושר משחק אבל האימונים בקצב מאוד גבוה ומכינים אותנו כמו שצריך ככה שנבוא בכל הכוח לתחילת העונה".

דור מיכה בפעולה (דוברות בית"ר ירושלים)

שני אתגרים גדולים לפנינו, "אלוף האלופים" ופאוק סלוניקי במוקדמות הקונפרנס ליג.

״זה כיף גדול, מועדון כזה גדול כמו בית״ר צריך תמיד לשאוף להיות תמיד במעמדים האלה ואני בטוח שנהיה בעתיד. זה תואר מדהים. יצא לי לזכות בתואר הזה עם שתי קבוצות, וזאת הרגשה מדהימה. אז נעשה הכל בשביל להביא את התואר הזה. אירופה זאת חוויה מטורפת ואני מקווה שנעשה דרך טובה ויפה ונביא הרבה כבוד".

אנחנו נמצאים בסיטואציה שהגיעו שחקנים ותיקים ורעבים.

"זה תהליך בניה שאנחנו רק בהתחלה שלו. ממה שאני חווה בשבוע הראשון יש פה כימיה מאוד טובה בין השחקנים עצמם ובין הצוות לשחקנים שזה מאוד חשוב. כולם מבינים את החשיבות של להיות במועדון הזה יש פה שחקנים שהיו בטופ של הכדורגל הישראלי ומקווה מאוד שזה יידבק בכולם פה".

דור מיכה (דוברות בית"ר ירושלים)

איך זה היה נראה מבחוץ?

"טירוף, ראיתי את הגמר בבית עם חברים ויכולת להרגיש את העוצמות ואת האווירה שהיתה שם דרך הטלוויזיה. השחקנים ששיחקו במשחק אמרו לי שלא הרגישו דבר כזה מהחיים. זה רק מראה כמה פוטנציאל יש למועדון עם הקהל המטורף הזה ושזה צריך להיות משהו שהוא לא חד פעמי. בית״ר צריכה להיות במעמדים האלה באופן תמידי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW