כדורגל ישראליליגת העל

דור מיכה: "חשוב לשחקן לקבל גב מהמאמן, זה היה לי חסר"

קשר בית''ר ירושלים התראיין לרדיו ירושלים: ''כשהביאו אותי לבית''ר, חשבו שירדן שועה יעזוב. אם היו יודעים שהוא יישאר, לא היו מחתימים אותי. קשה לספק מספרים כשאתה בקושי משחק. לא פתחתי בהרכב מהמחזור השלישי''

בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות למשחק הקשה ביום שני (20:30) באצטדיון טוטו טרנר נגד הפועל באר שבע החזקה . קשר הקבוצה, דור מיכה, שלא שיחק הרבה העונה, שיבר עם תכנית הספורט "בדרך למגרש" ברדיו ירושלים, ושם הוא סיפר על שעבר עליו מאז שהצטרף, כשהוא חושף לא מעט לגביי התכנונים של המועדון מהבירה לגביו.

"זה לא סוד שהעונה שלי לא מספיק טובה", פתח מיכה את דבריו. "חתמתי בבית"ר והציפיות שלי גם מעצמי וגם ממה שהולך לקרות היו קצת שונות. אני לא מחפש אשמים, אצל המאמן הקודם לא שיחקתי מספיק ונפצעתי, דברים לא הלכו כמו שרציתי". הקשר נתן לעצמו תקווה לעתיד: "אני מקווה שעכשיו אני אשחק יותר ואוכיח את עצמי. זאת הישורת האחרונה והמאני-טיים של העונה, אני רוצה להביא את עצמי לידי ביטוי".

דור מיכה מול מכבי נתניה (ליאת אבשלומי)

על המצב בו היה כשהגיע למועדון: "נוצרה תחושה שבאתי מבאר שבע כדי לשקם את הקריירה בבית"ר או משהו כזה, בב"ש שנה שעברה שיחקתי הרבה דקות והייתה עונה טובה, הייתי מלך הבישולים. זה לא שבאתי אחרי עונה לא טובה ולא שיחקתי כדורגל. כשיוסי וברק הביאו אותי לקבוצה הם חשבו שירדן שועה לא יישאר בקבוצה באותה נקודת זמן. אני חושב שאם הם היו חושבים שירדן נשאר לא היו מביאים אותי. זה לא אומר שאני וירדן לא נסתדר, פשוט זה משהו שדורש זמן וזה משהו שצריך לנסות ולא ניסינו אותו מספיק עד עכשיו. מקווה שעכשיו זה יקרה".

מיכה התייחס להתחלה בבית"ר: "הגעתי לבית"ר במחזורים הראשונים בשיא הרעב ובשיא הטירוף לתת עונה טובה ולהמשיך בבית"ר. חתמתי לעונה אחת כי אמרתי שאבטיח שאוכיח את עצמי, לא רציתי שנתיים. פתחתי בהרכב והייתי טוב בהתחלה, ממחזור שלישי עד המחזור האחרון לא שיחקתי בהרכב אפילו פעם אחת".

דור מיכה עם הכדור (ליאת אבשלומי)

על הקשר עם מאמנו הקודם, יוסי אבוקסיס: "זה לא עניין שיוסי איבד אמון. יש לו את ה-11-13 שחקנים שלו שבהם הוא מאמין ואיתם הוא רץ, היו גם משחקים טובים, אני לא יכול לבוא בטענות. ירדן ויונה בסגנון ובתפקיד שלי ושניהם בעונה גדולה אז נוצר מצב שלא פתחתי בהמון משחקים. אתם יודעים כמה זה חשוב לשחקן לקבל ביטחון ואת הגב מהמאמן ולדעת שסומכים עליך באמת, זה היה לי חסר. ניסיתי להביא אנרגיות כמה שאני יכול גם אם אני עולה לחמש דקות. אבל זה לא פשוט, זו לא הסיטואציה הכי נעימה"

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button