ענפים אחריםענפים נוספים

דור זרקה מזנק לעשרת הגדולים באליפות אירופה בקייט פויל

הגולש טיפס 11 מקומות בטבלה והבטיח את מקומו בבית הזהב, בעוד זוהר חרובי ודביר אזולאי יתחרו בבית הכסף. גל צוקרמן ומיה אשכנזי ממשיכות להתחרות על הכרטיס למשחקים האולימפיים

יום גלישה נהדר של דור זרקה באליפות אירופה בגלשני קייט פויל מזניק אותו 11 מקומות במעלה הטבלה, עד למקום העשירי.

לאחר יום עם רוחות משתנות אתמול, עלו היום (חמישי) הרוחות באתר אליפות אירופה בספרד והגיעו ל-25 קשר. התנאים היציבים היו מושלמים לזרקה, שסיים את ארבעת השיוטים בחמישייה הראשונה. התוצאות המצוינות, בשילוב זריקת שלוש התוצאות החלשות שלו משיוטי אתמול, הקפיצו אותו עד למקום העשירי.

גל צוקרמן (צילום: Robert Hajduk)

היום הסתיימו שיוטי המוקדמות של התחרות ומחר יחלו שיוטי בית הזהב, אליו העפיל זרקה, ביחד עם 25 המובילים. בית הזהב יתקיים ביומיים הקרובים ועשרת המובילים בסופו ישתתפו בשיוטי המדליות על מקום על הפודיום. זוהר חרובי ודביר אזולאי סיימו את המוקדמות במקומות 35 ו 36 ויתחרו בבית הכסף.

בנבחרת הנשים העפילו גם גם צוקרמן וגם מיה אשכנזי לבית הזהב. צוקרמן סיימה שלושה שיוטים יציבים היום במקומות 7,8,7 והיא ממוקמת במקום התשיעי הכללי. אשכנזי סיימה את שלושת שיוטי היום במקומות 8,9,11 ועלתה למקום ה-21. כזכור, מיקומן של שתי הגולשות הישראליות בסיום האליפות יקבע מי משתיהן תזכה בכרטיס הישראלי למשחקים האולימפיים בפריז 2024, כאשר ביומיים הקרובים ינסו שתיהן להתמקם בין עשר הגדולות, על מנת לעלות לשיוטי המדליות שיתקיימו ביום ראשון.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button