כדורגל ישראליליגה לאומית

דוד מרטן מונה למאמן בני יהודה, ירון הוכנבוים ימשיך ברמה"ש

מאמנה של מכבי יפו בעונה החולפת הצטרף לכתומים לעונה הקרובה: ''מגיע לאחד המועדונים המובילים בישראל. אתן את כולי להצליח''. יפו צפויה לתבוע אותו, את סוכנו ואת בני יהודה. הוכנבוים נשאר ברמת השרון

בני יהודה הודיעה היום (שישי) רשמית על מינויו של דוד מרטן לתפקיד מאמן הקבוצה בעונה הקרובה. מרטן, שהחל את קריירת האימון שלו כעוזר מאמן בסטנדרד ליאז' הבלגית, צ'רלטון האנגלית ובבית"ר ירושלים, היה חלק מצוותו של לואיז פרננדס בנבחרת ישראל. הוא עבר כברת דרך ארוכה בה אימן בין היתר את קבוצת הנוער של מ.ס אשדוד, הפועל מרמורק והפועל ירושלים. כמו כן, דוד עמד על הקווים בשלוש השכנות – הפועל כפר שלם, הכוח רמת גן, ומכבי יפו ממנה הוא מגיע אל הכתומים.

דוד מרטן עם מאור בורג (דוברות בני יהודה)

דוד מרטן אמר לאחר החתימה: "ראשית, אני רוצה להודות למכבי יפו על העונה האחרונה, אני מלא הערכה על הדרך ושיתוף הפעולה. בני יהודה תל אביב זה מועדון מהמובילים בישראל, עברתי דרך ארוכה כמאמן כדי להגיע לרגע הזה, אתן את כל כולי למען ההצלחה של בני יהודה. אני שמח על ההזדמנות שקיבלתי מאלירן עובד, הבעלים, וממאור בורג המנהל המקצועי להוביל ביחד איתם את המועדון הזה קדימה". נציין שיפו תובעת אותו, את סוכנו ואת הכתומים על הפרת חוזה. זאת לאחר שמימשה את האופציה על המאמן בימים האחרונים והיא לא הגיעה להסכמות עם בני יהודה על המעבר. 

בהודעה הרשמית של מכבי יפו נכתב: "מאמן הקבוצה בעונה שעברה, דוד מרטן, בחר להפר את ההסכם שלו עם המועדון וחתם בבני יהודה. התנהלות זו, של כלל הגורמים המעורבים, אינה מקובלת ויש להוקיעה. להיות חלק ממכבי יפו זאת זכות גדולה ואנו לא נשאיר במערכת אף אדם שאינו רוצה להיות חלק מהמועדון. אנחנו עם הפנים קדימה ובקרוב נכריז על מאמן חדש שיצעיד אותנו בעונה הקרובה".

ירון הוכנבוים (צילום: חגאג רחאל, הפועל נוף הגליל)

* לאחר שסגר כמאמן מכבי הרצליה, ירון הוכנבוים לא יאמן במדי הקבוצה של אריאל שיימן ויעמוד עונה נוספת על הקווים של עירוני רמת השרון, אחרי שגיא צרפתי בחר לוותר על המינוי למאמן הקבוצה ממורשה. הוכנבוים ימשיך כאמור בתפקידו לאחר שמונה באפריל האחרון וסיים איתה במקום השישי. כידוע, רמת השרון כאמור תשמש כקבוצת בת של מכבי תל אביב לאחר ההסכם שנחתם בין הקבוצות.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW