כדורסלליגת העל

דדאס נחת: "המצב בהפועל לא כזה גרוע, פשוט תקופה גרועה"

אחרי שחתם עד לסיום העונה, אקס הפועל חולון ינסה להוביל את הפועל ת''א עד הסוף במאבק האליפות. היווני: ''צריך לעזור להפועל להגיע למטרות. אין זמן למחשבה, צריך להתחיל לעבוד. המצב? אין לי שום חשש להגיע לארץ''

אחרי שמונה מוקדם יותר השבוע למאמן הפועל תל אביב עד לסיום העונה, סטפאנוס דדאס נחת אמש (חמישי) בישראל. היווני, שאימן את הפועל חולון במשך שנתיים, אמר בנתב"ג: "הרגשה טובה. מתרגש לחזור לישראל, אחת הארצות שאני הכי אוהב. היה לי בית שני בכמה שנים האחרונות, חזרתי לפה פעם אחת מאז חולון, במשחק של פנרבחצ'ה נגד מכבי תל אביב, ועכשיו זו הפעם השנייה לעבוד פה".

דדאס הוסיף: "אין פה יותר מידי זמן למחשבה, צריך להתחיל לעבוד עם הצוות שלי ולעזור להפועל תל אביב להגיע למטרות שלה, בשביל זה הצטרפתי. הפועל זה מועדון גדול והיסטורי אין ספק, בשלוש שנים האחרונות הקבוצה השתפרה בהרבה מובנים והתחילה להיות קבוצת עילית אירופאית לכל דבר, זו הסיבה שהם נושכים שמות ויותר אנשים עוקבים אחריהם. הם עשו עוד לפניי קמפיין טוב באירופה חוץ מהמשחק האחרון הקריטי, אני יודע שהפועל קבוצה בתהליך ואני הגעתי עכשיו בזמן חשוב כדי לעזור לסיים חזק את העונה".

סטפאנוס דדאס בנתב"ג (רועי ינקלוביץ)

היווני המשיך: "לי אין בכלל חשש מהגעה לארץ, אולי לחברים ולמשפחה, אבל אני רציתי לחזור לעבוד, חיכיתי שלושה חודשים מאז שעזבתי את פנר, וזה קשה לי מאוד כי זו פעם ראשונה שאני בלי קבוצה אחרי קריירה של 23 שנים, אז רציתי לבוא לעבוד, רציתי לעבוד עם קבוצה טובה שמתאימה לאישיות שלי, וזו הסיבה שבאתי להפועל. אני אפילו לא מצטרף באמצע העונה, זה כבר סיום העונה, צריך לשמור על החלקים החיוביים שעשו פה השחקנים עד עכשיו, לשנות כמה פרטים קטנים שהובילו להפסדים העונה, ולא היו להם הרבה כאלו העונה, אבל זו קבוצה עם ציפיות גבוהות אז זה לא מתקבל".

דדאס הדגיש: "אני רוצה להגיד שזו הפעם השנייה שאני לוקח קבוצה לא מתחילת העונה, פעם קודמת זה היה עם חולון, שם היה לי קל יותר לבנות מחדש, ופה זה לא אותו דבר כי המצב פה לא כזה גרוע, פשוט תקופה גרועה, ואני פה כדי לעזור קצת מנטלית ולתת את הבוסט האחרון לסוף העונה, רק הזמן קצר לנו אבל אני עובד כבר כמה ימים על זה ואנחנו נהפוך את זה ליתרון ולא לחיסרון".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW