כדורסלליגת העל

דדאס ינחת בארץ: "יודע שאני מגיע להפועל ת"א בתקופה קריטית"

המאמן היווני התייחס למינויו: ''מתכוון להביא למועדון את האופי, המסירות ופילוסופיית האימון שלי כדי שהאוהדים, ההנהלה והצוות יהיו גאים ומרוצים בסוף העונה''. וויל קימאנגס ודז וולס החלטו לעזוב את הקבוצה השבוע

המאמן היווני סטפנוס דדאס, שינחת הערב (חמישי) בישראל אחרי שחתם בהפועל תל אביב עד תום העונה הנוכחית, התייחס לראשונה למינויו ואמר: "אני שמח ומתרגש לחזור לישראל, מדינה שאני מאוד אוהב אותה, וגם לחזור לליגת העל שבה הייתה לי שנה וחצי מדהימה".

היווני שהדריך בעבר במשך שנתיים את הפועל חולון הוסיף: "אני יודע שאני מגיע להפועל תל אביב בתקופה קריטית, ואני מתכוון להביא למועדון את האופי, המסירות ופילוסופיית האימון שלי כדי שהאוהדים, ההנהלה והצוות יהיו גאים ומרוצים מהקבוצה בסוף העונה. אני רוצה להודות להנהלה של הפועל תל אביב על האמון שהם הביעו בי ואני מבטיח להחזיר להם על כך ולעשות כל מה שאני יכול כדי להביא את המועדון להצלחות".

עזב את האדומים. דז וולס בפעולה (נטליה נונייז, הפועל ת"א)

בנושא אחר, האדומים הודיעו הבוקר כי דז וולס עזב הבוקר את ישראל ולא יהיה יותר חלק מהקבוצה העונה.
מהמועדון נמסר: "בימים הקרובים, עם כניסתו של סטפאנוס דדאס לתפקיד המאמן ולקראת שלבי ההכרעה בליגה, סגל השחקנים יחוזק ונמשיך לעשות כל מה שניתן כדי לעמוד במטרות שעוד נותרו לנו העונה". אתמול הודיעו האדומים כי שחקן הקבוצה וויל קאמינגס ביקש לעזוב את הארץ עקב המצב הביטחוני והבקשה אושרה.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW