כדורגל ישראליליגת העל

דגני: "חצי העונה האחרונה נכפתה עליי בגללל שיקולים זרים"

בלם בית''ר ירושלים נפרד מהמועדון מהבירה לאחר ארבע שנים: ''התקופה הייתה מלאה באתגרים, התגאיתי ללבוש את מדי הקבוצה. התקופה האחרונה נכפתה עליי עקב שיקולים זרים ולא שיקפה את היכולת שלי''

הבלם אוראל דגני נפרד היום (שלישי) באופן רשמי מבית"ר ירושלים, אחרי ארבע שנים במהלכן היה שותף לזכייה בגביע המדינה אשתקד וכבש שער אחד ב-91 משחקי ליגה, אחרי המעבר מהפועל תל אביב. הבלם בן ה-35 רשם העונה 22 הופעות בכל המסגרות, 18 מהן בליגת העל, כאשר הוא לא שותף במסגרת הפלייאוף התחתון.

דגני כתב באינסטגרם: "אוהדים יקרים, לפני ארבע שנים, עזבתי מועדון שהיה עבורי בית, כדי לצאת למסע עם מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים. זו הייתה החלטה קשה, אך היא הוכיחה את עצמה בכל רגע. מהשנייה הראשונה הרגשתי את אהבת האוהדים והחום שהראיתם לי היווה לי נחיתה רכה".

"(למרות שעברו ארבע שנים מיום החתימה אתייחס רק לשלוש וחצי שנים הראשונות שלי בבית״ר, שכן חצי העונה האחרונה לא משקפת את היכולות שלי, את הנתינה שלי ואת החיבור שלי לקהל ולצערי נכפתה עלי בגלל שיקולים זרים) התקופה בבית"ר הייתה מלאה באתגרים, עליות וירידות, אך לאורך כל הדרך, גדלתי כשחקן וכאדם".

"שיא המסע היה ללא ספק הזכייה בגביע בעונה שעברה. התגאיתי ללבוש את מדי הקבוצה ומעת לעת לענוד את סרט הקפטן. מקווה שהצלחתי להחזיר לכם ולו במעט את מידת הגאווה שאני חשתי. תודה לכל מי שתמך בי בדרך", סיכם דגני.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW