כדורגל ישראליליגת העל

דגו מתכנן שינוי אחד בלבד בהרכב בדרבי, גולדברג יפתח כמגן

מכבי חיפה משלימה את ההכנות לדרבי מחר (שני, 20:30), אליו היא מגיעה בפער של 10 נקודות מהפסגה. שימיץ' ישמור על מקומו ב-11 לצד סק, הבלם יפתח במקום קורנו המוצהב. 3,000 כרטיסים נוספים הוקצו לאוהדים

מכבי חיפה משלימה את ההכנות לקראת הדרבי מחר (שני, 20:30) מול הפועל חיפה, אליו הירוקים יגיעו בפער של 10 נקודות מהפסגה לאחר ה-2:3 של מכבי תל אביב על מכבי בני ריינה בשבת. אלופת המדינה בשלוש השנים האחרונות מבינה שאסור לה למעוד אם היא עדיין חולמת לשמור על התואר ובעיקר כדי לשמור את עצמה בתמונת המאבק לקראת חמשת המחזורים האחרונים של העונה. לאחר שנרכשו כמעט כל 16 אלף הכרטיסים שהועמדו למכירה, הפועל חיפה הקצתה לאוהדים מכבי חיפה 3,000 כרטיסים נוספים.

ימשיך בהרכב. לורנצו שימיץ' חוגג (אליאב אוזן)

הבלם שון גולדברג צפוי לפתוח על חשבונו של פייר קורנו המוצהב. על פי האימונים האחרונים נדמה כי זה השינוי היחיד שמתכנן מסאי דגו במשחק מחר. דגו מאוד מעריך את גולדברג שנחשב בעיני רבים לבלם הטוב בליגת העל ומצד שני, מבין שאחרי הניצחון הגדול על הפועל באר שבע, לא יהיה נכון להחליף את לורנצו שימיץ', ששיתף פעולה בצורה טובה עם עבודלאי סק. במועדון אמרו לקראת המשחק: "אנחנו מבינים היטב את המצב ורוצים לשמח את הקהל שלנו שממשיך להביע בנו אמון. נמשיך להסתכל רק על עצמנו ולנסות לעשות קודם כל את העבודה שלנו".

ההרכב המשוער: שריף כיוף, דניאל סונדגרן, לורנצו שימיץ', עבודלאי סק, שון גולדברג, עלי מוחמד, מחמוד ג'אבר, ליאור רפאלוב, עילאי חג'ג', קני סייף, דין דוד.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW