טניסענפים אחרים

דג'וקוביץ' גבר על פריץ בדרך לחצי הגמר, יפגוש את בן שלטון

שלב רבע גמר אליפות ארה''ב הפתוחה יצא לדרך והסרבי רחוק שני ניצחונות מזכייה בגרנד סלאם 24 בקריירה. האמריקאי הצעיר בן ה-20 העפיל לראשונה אי פעם לחצי גמר גרנד סלאם. אצל הנשים: גוף ומוחובה עלו

חמש שנים עברו מאז הפעם האחרונה שנובאק דג'וקוביץ' זכה באליפות ארצות הברית. הטניסאי הסרבי מקווה לעשות את זה השנה ואמש (שלישי) הוא עשה צעד נוסף לעבר המטרה כאשר הביס 1:6, 4:6, 4:6 את טיילור פריץ האמריקאי (9 בעולם). היריב שלו יהיה בן שלטון האמריקאי בן ה-20 (47 בעולם) שגבר 2:6, 6:3, 6:7, 2:6 על פרנסס טיאפו (10) במפגש בין שני האמריקאים המצטיינים.

זוהי העלייה ה-13 בקריירה המפוארת של "נולה" לחצי גמר אליפות ארצות הברית ואם יעלה לגמר, זו תהיה הפעם העשירית שלו בגמר ואם יזכה, זאת תהיה הזכייה הרביעית. זו הפעם ה-47 בקריירה של דג'וקוביץ' שהוא מעפיל לחצי גמר של טורניר גרנד סלאם והוא הפך לשיאן הבלעדי עם הופעה אחת יותר מרוג'ר פדרר. זו גם השנה השישית שהמדורג שני בטורניר עולה לפיינל פור של ארבעת טורניר הגרנד סלאם באותה עונה. הוא רחוק שני ניצחונות מהגרנד סלאם ה-24 בקריירה.

אצל הנשים, לאחר שהפתיעה את המדורגת 1 בעולם איגה שביונטק בסיבוב הקודם, מסע הקסם של ילנה אוסטפנקו (21 בעולם) הסתיים כשפגשה את קוקו גוף (6 בעולם). האמריקאית בת ה-19 הייתה רמה מעל הלטבית ורשמה ניצחון 0:6, 2:6 והעפלה ראשונה לחצי הגמר באליפות ארה"ב. היא תפגוש את קרולינה מוחובה הצ'כית (10) שניצחה 0:6, 3:6 את סוראנה קריסטאה הרומנייה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button