כדורגל ישראליליגת העל

דאגה גדולה ממצב הפצועים וזרים שלא ממהרים להגיע לישראל

חוליית ההגנה של מכבי ת''א ממשיכה להיות עקב האכילס של הצהובים בשל שורת הפציעות הארוכה, אליה התווספו סבוריט וייני, כאשר ביטון סיים את העונה ונחמיאס בספק למכבי חיפה. וגם: המשימה הקשה של בן מנספורד

במכבי תל אביב היו מרוצים שהצליחו לפרק את המוקש – הפועל חדרה, במשחק הגביע אמש (ראשון) עם ההעפלה לשמינית הגמר ובניצחון 0:2 חלק. מכבי תל אביב השיבה אתמול מעט מכבודה מאז אותו תיקו 1:1 בליגה שסימן את תחילת צמצום פער עשר הנקודות שלה בליגה שהצטמק עד כדי נקודה אחת. אבל אם בגביע עסקינן, אז המשימה לצלוח את המשחק הזה ולנצח הוכתרה בהצלחה. רובי קין ביצע רוטציה רחבה, כך שניתן היה לראות את יונתן כהן, שרן ייני, אושר דוידה, קיקו בונדוסו ועידו שחר משחקים לא רע בכלל.

גם הוא נפצע. שרן ייני עם הכדור (ישי נאמן)

למכבי תל אביב יש כרגע שתי בעיות רציניות: מצבת הפצועים שהולכת ומתארכת, וחלון ההעברות שמתקרב לסיומו והרצון להביא רכש שנתקל בבעיות קשות מאוד. הפציעה המדאיגה ביותר היא של אנריק סבוריט שנפגע בקרסולו והתקשה לדרוך על רגלו. סבוריט יחמיץ ככל הנראה לפחות את שני משחקי הליגה הקרובים – נגד הפועל ירושלים ומול מכבי חיפה – ובמכבי תל אביב מקווים שהפציעה איננה חמורה מעבר לכך. 

שחקני מכבי ת"א חוגגים (ישי נאמן)

חוליית ההגנה היא הפציעה ביותר אצל הצהובים כך שסבוריט הצטרף לניר ביטון שסיים את העונה ולעידן נחמיאס שאף הוא בספק לשני המשחקים הקרובים. אם זה לא מספיק, גם הקפטן הוותיק שרן ייני, שתופקד כמגן ימני, נפצע קלות והוחלף. הצהובים מקווים מאוד שיחזור במהרה לכשירות. אבישי כהן ספג כרטיס צהוב חמישי ויעדר במשחד הקרוב נגד הפועל ירושלים, כמוהו גם רוי רביבו שצבר כרטיס צהוב נוסף ויאלץ להיעדר מהמפגש מול הקבוצה אליה הושאל בשנה שעברה ובמדיה פרץ.

עדן קארצב מול אלעד מדמון (יש נאמן)

במקביל, המנכ"ל בן מנספורד עושה מאמצים גדולים כדי להביא רכש, לפחות שני שחקנים – שחקן כנף וכנראה עוד שחקן הגנה. מלבד עדן קרצב ומתן בלטקסה, הקבוצה לא שודרגה באופן ממשי. שחקנים זרים לא ממש מתלהבים להגיע אליהם בצל המצב בישראל ומנספורד מנסה בכל מאודו להנחית זרים בעמדות החסרות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button