אתלטיקהענפים אחרים

גשאו איילה 10 במרתון ולנסיה, גם אמרה ועלמיה קבעו שיאים

הישגים מרשימים: שיאן ישראל התחרה לראשונה מאז הפציעה שבעקבותיה ויתר על אליפות העולם ועצר את השעון אחרי 2:05:46 שעות. למה האתיופי ניפץ את שיא המרתון בדרך למקום הרביעי בדירוג כל הזמנים

הבוקר (ראשון) נערך מרתון ולנסיה בהשתתפותם של ארבעה רצים ישראלים. גשאו איילה (מכבי תל אביב), סיים במקום העשירי הכללי עם תוצאה של 2:05:46 שעות, רק מעט לאט יותר מהשיא האישי שלו שהוא גם השיא הישראלי (2:05:33 שעות). מדובר במרתון הראשון עבור איילה מאז הפציעה בשריר הארבע ראשי שפקדה אותו בקיץ, בעקבותיה נאלץ לוותר על השתתפותו באליפות העולם באוגוסט.

גירמה אמרה (הפועל אתלטי אורן כפר סבא), קבע שיאי אישי מדהים חדש: 2:05:52 שעות (שיאו הקודם עמד על 2:07:28 שעות) , מה שהקנה לו את המקום ה-13 הכללי. איימרו עלמיה (הפועל אתלטי אורן כפר סבא) גם קבע שיאי אישי חדש נהדר, כשעצר את השעון על 2:06:04 שעות וסיים במקום ה-15 הכללי (שיאו הקודם היה 2:07:45 דקות). גודאדאו בלאצ'או (מכבי תל אביב) סיים במקום ה-61 הכללי עם תוצאה של 2:13:58 שעות.

מדובר במרתון הבינלאומי האיכותי ביותר של רצים ישראלים כשאנחנו בפתחה של שנה אולימפית, לקראת המשחקים האולימפיים בפריז 2024. חשוב להזכיר שרצי הריצות הארוכות עובדים בשיטה של נבחרת ישראל תחת שני המאמנים הלאומיים גיזאצ'ו יוסף וזוהר זימרו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button