גביע המדינהליגת העל

גמר הגביע יוקרן בטדי, רכבת מסובסדת לאוהדי נתניה

בעקבות הביקוש האדיר לקראת המשחק מול מכבי נתניה שיתקיים בעוד שבוע בסמי עופר והכמות המוגבלת של הכרטיסים, העירייה הודיעה על הקרנה חגיגית בחינם. הרכבת לאוהדי היהלומים - 10 שקלים בלבד

עקב הביקוש העצום לרכישת כרטיסים לגמר גביע המדינה מול מכבי נתניה בעוד שבוע בדיוק באצטדיון סמי עופר בחיפה ולאור הכמות המוגבלת שהוקצתה לבית"ר (כ-12,500 כרטיסים), החליטה היום (שלישי) עיריית ירושלים בשיתוף 'אריאל' ובית"ר ירושלים לאפשר לאלפי אוהדי הקבוצה ליהנות מחוויה הגמר, בצפייה משותפת במשחק החשוב ,שיוקרן על גבי מסך ענק שיוצב בכר הדשא בטדי וכן בשני המסכים הגדולים המותקנים באצטדיון. הכניסה להקרנת המשחק הינה ללא תשלום.

אצטדיון טדי (ארנון בוסאני)
אצטדיון טדי (צילום: ארנון בוסאני)

בנוסף, חברת 'אריאל' המנהלת את טדי, תפעיל לאורך כל הערב את המזנונים באצטדיון לטובת הקהל ותקיים מופעי תאורה מרהיבים שיספקו אווירה מיוחדת למשחק הגמר. בנוסף, תעמיד בית"ר במקום עמדות מכירת מרצ'נדייז של הקבוצה. אצטדיון טדי ייפתח לטובת האוהדים הרבים כבר בשעה 19:00 .

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "בעקבות הביקוש הגדול ועל מנת לאפשר לכל אוהד, מקטן עד גדול, לצפות במשחק הגמר גביע, עיריית ירושלים תפתח את אצטדיון טדי בחינם לכל מי שירצה להגיע. אני מזמין את כולם להגיע!".

בתוך כך, ביוזמת ראשת עיריית נתניה, רכבת צהובה תעמוד לרשות עשרות אלפי אוהדי נתניה הצפויים להגיע לגמר הגביע. ראשת עיריית נתניה, מרים פיירברג, הרימה את הכפפה ובשיתוף עם רכבת ישראל העמידה לרשות האוהדים רכבת שתהינה צבועה בצהוב שחור.

הרכבת תעבור בתחנת מרכז ספיר, בנתניה ב-16:18 ובנתניה מרכז ב-16:25. עלות הנסיעה מסובסדת לתושבי העיר ותעלה עשרה שקלים בלבד לתושבי נתניה. יש להגיע עם צילם תעודת זהות עם כתובת מעודכנת בנתניה. בימים הקרובים רכבת ישראל תפרסם אודות תגבור נוסף של מערך הרכבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW