כדורגל ישראליליגת העל

גם המחזור השביעי בליגת העל נדחה, בוטלה פגרת השזרוע

מנהלת הליגות הודיעה רשמית על דחיית המשחקים במחזור השביעי בליגה הבכירה, כמו גם שני המחזורים הקרובים בליגה הלאומית. כלפון: ''ימים קשים מאוד, מחזק את מערכת הביטחון ותושבי המדינה. ליבנו עם החיילים''

מנהלת הליגות הודיעה היום (שני) בצהריים לקבוצות על דחיית המחזור השביעי בליגת העל (21-23.10) ומחזורים שבע (13/16.10) ושמונה (20/23.10) בליגה הלאומית.

כמו כן פגרת השזרוע שתוכננה להתקיים בחודש נובמבר בוטלה והקבוצות והאצטדיונים התבקשו לטפל באופן מיידי בשזרוע האצטדיונים בהתאם למגבלות השונות. כזכור, המחזור השישי בליגת העל היה אמור להיערך בסוף השבוע האחרון לפני פגרת הנבחרות, אך הוא נדחה בשל המצב. 

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון: "מדינת ישראל עוברת ימים קשים מאוד. לאור חוסר הוודאות והרצון לספק מידע לכל הגורמים המעורבים, הודענו כבר היום על דחיית מחזורים נוספים בליגת ONE ZERO ובליגה הלאומית".

כלפון הוסיף: "אני מודע לכך כי חלק גדול מהקבוצות לא יכולות לקיים פעילות אימונים בשל מגבלות התקהלות, שחרור צוותים ועוד והקבוצות התבקשו להכין לשחקנים תוכניות אימונים אישיות על מנת שחזרתם לשגרה תהיה קלה יותר כשניתן יהיה לעשות זאת".

היו"ר סיכם: "אני מבקש פעם נוספת למסור תנחומים למשפחות הרבות שחוו אובדן נוראי ולאחל החלמה מהירה לפצועים. אני מחזק את ידי מערכת הביטחון ואת תושבי המדינה בימים קשים אלו. ליבנו עם החיילים והאזרחים הרבים שנמצאים ברצועת עזה ואנו מתפללים שישובו הביתה במהרה ובשלום".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW