כדורגל ישראליליגת העל

גם הוא פה: עבדולאי סק נחת בארץ ויצטרף לאימוני מכבי חיפה

אחרי עלי מוחמד, גם בלם נבחרת סנגל החליט לא להמתין למחנה האימונים בקפריסין בשבוע הבא ונחת בישראל כדי להצטרף מיידית לאימונים. המנכ''ל הוציא עדכון לאוהדים בשלל נושאים - כולל זיכוי על משחקי הבית באירופה

בשל דרישות רשויות הביטחון, מכבי חיפה תמריא לקפריסין רק ביום ראשון הבא ולא יומיים לפני כן כפי שתוכנן במקור. הקבוצה תקיים ארבעה אימונים בלרנקה לקראת המשחק מול ויאריאל ביום חמישי הבא במסגרת המחזור הרביעי של שלב הבתים בליגה האירופית, כאשר האבטחה סביב הירוקים תהיה כבדה והשחקנים יורשו לצאת מהמלון רק לאימונים ולמשחק. יממה אחרי עלי מוחמד, הבלם הסנגלי עבדולאי סק נחת הערב (ראשון) בישראל ויצטרף לאימונים כבר מחר, כאשר שאר הזרים יגיעו ישירות לאי השכן.

בנושא אחר, המנכ"ל איציק עובדיה פנה לאוהדים במכתב פתוח וכתב: "אוהדים יקרים, מדינת ישראל מצויה בעיצומה של מלחמה ובאסון לאומי כבד מכפי שניתן לתאר. מלחמת "חרבות ברזל" פגעה כמעט בכל בית בישראל, אנחנו המומים וכואבים מאובדן כל כך גדול אשר לא פסח גם על משפחת מכבי חיפה. חברים שלנו, בני משפחה, אוהדות ואוהדי הקבוצה נרצחו, נהרגו, נחטפו או עדיין נעדרים. שעתנו הקשה היא גם שעתנו החשובה, ישנן גם נקודות אור ומקום לאופטימיות בתוך העצב הזה. האחדות, רוח ההתנדבות והעוצמה מתגלים ברגעים הקשים, סיפורי הגבורה של האזרחים והלוחמים הם מעוררי השראה עבור כולנו".

המנכ"ל איציק עובדיה (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

עובדיה הוסיף: "כמועדון הספורט הגדול במדינה יש לנו תפקיד חברתי חשוב בעיקר בתקופה זו. לכולנו, במשפחת מועדון מכבי חיפה, נפלה הזכות לגעת, לחבק, להאיר ולהשפיע באופן חיובי על מורל מדינה שלמה שכואבת את התופת, עבורנו זו שליחות. מתחילת המלחמה המועדון עושה יחד איתכם ובעזרתכם האדירה ככל שביכולתו כדי לעזור ולהקל ולו במעט על אוהדים ואזרחים שנפגעו בצורה כל כך קשה וכואבת. כבר בימים הראשונים למלחמה אספנו ביחד איתכם מצרכים וציוד לחיילים ולמשפחות המפונים, נכחנו בלוויות בלב שבור ובעיניים דומעות, ריגשנו פצועים בבית החולים, שיחקנו ושימחנו ילדים מיישובי העוטף והגזרה הצפונית, חיבקנו ונמשיך לחבק את תושבי הדרום והצפון".

"א. מנהלת הליגה לכדורגל הודיעה כי בכוונתה לחדש את משחקי ליגת העל בתאריך ה-25.11.23 (מחזור 6), ההחלטה על מתווה הקהל תתקבל בהמשך. החל ממועד חזרת הליגה, יתקיימו בנוסף למועדים הרגילים, מחזורי משחקים גם באמצע השבוע, זאת בנוסף למשחקים הצפויים לנו מסגרת הליגה האירופית”.

“ב. בשל המלחמה, משחק הבית במסגרת מחזור ה-4 בליגה האירופית (9.11) מול ויאריאל מספרד ישוחק בלרנקה שבקפריסין – המשחק יתקיים ללא קהל. הקבוצה תצא למספר ימי היערכות בקפריסין בתאריך 5.11. 

אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר (אליאב אוזן)

"ג. בנושא החזרים כספיים, אבקש להבהיר כי בימים אלה אנו נערכים לביצוע זיכויים בשתי פעימות: זיכוי לאוהדים שרכשו כרטיסים למשחק מול ויאריאל במסגרת הליגה האירופית שאמור היה להתקיים בסמי עופר, הזיכוי יבוצע באופן אוטומטי במהלך חודש נובמבר. בנוסף, זיכוי לאוהדים שרכשו מנוי למשחקי הליגה האירופית, הזיכוי יבוצע בהתאם למספר משחקי הבית בהם נאלץ לארח מחוץ לגבולות המדינה – הזיכוי יבוצע באופן אוטומטי במהלך חודש דצמבר".

המנכ"ל סיכם: "אני מבקש להודות לכל אחת ואחד מכם על ההתגייסות לקריאת המועדון לגיוס מצרכים לחיילים ולמפונים מעוטף עזה. מועדון כדורגל מכבי חיפה מחויב לכם, האוהדים וימשיך להיות שם בשבילכם תמיד. בשם מועדון כדורגל מכבי חיפה אני שולח תנחומים כנים למשפחות השכולות, מייחל להחלמת הפצועים ומתפלל לחזרת החטופים והשבויים. רבים מכם נמצאים בימים אלו בחזית המלחמה. אנחנו מחזקים את חיילי צה"ל וכוחות הביטחון ומצפים לראותכם בסמי בקרוב. כולי תקווה שבקרוב יבואו אלינו ימים רגועים ושלווים, ושנוכל לחזור וליהנות מהכדורגל שאנו כל כך אוהבים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button