ענפים אחריםענפים נוספים

גל צוקרמן סיימה במקום השמיני באליפות העולם בגלישת קייט

הגולשת הישראלית, שתייצג את המדינה במשחקים האולימפיים בפריס, לא הצליחה לשפר את המיקום איתו הגיעה לשלבי הגמר: ''התחלתי לא מספיק טוב ולאורך כל ימי המוקדמות ניסיתי לצמצם את הפער מהמובילות''

גולשת הקייט פויל גל צוקרמן סיימה היום (ראשון) את אליפות העולם בצרפת במקום השמיני.

צוקרמן העפילה אתמול לחצי גמר האליפות מהמקום השמיני הייתה צריכה לצבור שלושה ניצחונות על מנת להעפיל לגמר, בעוד ששתי יריבותיה, הצרפתייה הפואמה נוילנד והאוסטרלית בריאנה וויטהד, היו צריכות לנצח רק פעם אחת או פעמיים, כיוון שסיימו את המוקדמות במקום גבוה יותר.

כבר בשיוט הראשון בחצי הגמר זינקה הצרפתיה מצויין והובילה את השיוט. צוקרמן התברגה במקום השלישי, מתוך ארבע המתחרות, אך לא הצליחה לסגור את הפער וראתה את הצרפתיה מעפילה לגמר.

"הייתה לי תחרות לא פשוטה", סיפרה צוקרמן בסיום. "התחלתי לא מספיק טוב ולאורך כל ימי המוקדמות ניסיתי לצמצם את הפער מהמובילות. מצד אחד אני שמחה שהצלחתי להעפיל לחצי הגמר, אבל מצד שני להגיע לחצי הגמר מהמקום השמיני שם אותך בעמדת נחיתות אל מול מי שהגיעה במקום גבוה יותר במוקדמות. אני לוקחת מפה לא מעט דברים לעבוד עליהם עד פריז, במטרה להגיע שם להישג טוב עוד יותר".

בגמר התחרות ניצחה הנציגה הצרפתייה למשחקים האולימפיים, לוריין נולו, שהובילה את התחרות לכל אורכה וקיבלה את הכרטיס הישיר לגמר.

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW