כדורגל ישראליליגת העל

גל כהן עוזב רשמית את בית"ר ירושלים, ברק יצחקי יוצג ב-14:00

מי ששימש כמאמן אחרי הפיצוץ של אברמוב עם אבוקסיס, עוזב רשמית את המועדון אחרי שנתיים וחצי. ברק יצחקי יוכרז כמחליפו במסיבת עיתונאים, יחד עם אלמוג כהן. כהן נפרד מהמועדון: ''בית''ר הייתה עבורי בית אמיתי''

בית"ר ירושלים תציג היום (שני) ב-14:00 את המאמן החדש ברק יצחקי שסיכם על חוזה לשנתיים וחצי במועדון, כאשר עוד לפני כן הודיעה הקבוצה מהבירה על סיום דרכו של גל כהן, מי ששימש כעוזר המאמן במשך יותר משנתיים וחצי ובשני המשחקים האחרונים היה המאמן שהחליף את יוסי אבוקסיס לאחר הפיצוץ בין האחרון לבעלים ברק אברמוב. מבית"ר נמסר: "גל כהן סיים את תפקידו בבית״ר ירושלים אחרי שנתיים וחצי. תודה על כל השנים, כל העבודה הקשה ובעיקר על הרצון לעשות רק טוב למועדון. בהצלחה בהמשך".

עוזב את המועדון. גל כהן (ליאת אבשלומי)

כהן כתב באינסטגרם: "אומרים שכל סוף הוא התחלה חדשה ואחרי שנתיים וחצי שאני בבית”ר ירושלים שהפכה עבורי לבית אמיתי, הגעתי עם ארווין קומאן אחרי ראיון ואלי אוחנה שרק מלדבר איתו הייתי מתרגש יום יום מחדש. עבר עלינו הכל. עזיבתו של בעלים באמצע עונה ועננה מקצועית וכלכלית על המועדון, במקביל התמודדות ומלחמת הישרדות בליגה בתקופה של חוסר וודאות ענקית, התחלת עונה חדשה בלי בעלים, תקציב ושחקנים, החלפת בעלים שהצילה את בית”ר וסיום עונה אדירה עם תואר מחזיקת גביע המדינה".

עוזב אחרי שנתיים וחצי. גל כהן (ליאת אבשלומי)

כהן סיכם: "מודה על הכל תמיד, תמיד עשיתי את הכי טוב בשביל הקבוצה וזכיתי לעבוד עם אנשי מקצוע הכי מוכשרים וטובים שיש – ארווין קומאן, יוסי מזרחי ויוסי אבוקסיס שבתקופה ביחד איתו עברנו הכל מהכל, תודה למשה חוגג ולברק אברמוב על ההזדמנות להיות חלק משמעותי בצוות המקצועי. מודה לכפיר אדרי המנכ”ל על העבודה המשותפת ולצוות המשרד שלו על העבודה המסורה, תודה לצוות הרפואי, צוות המדיה, הצוות המקצועי והניהולי ולמאיר הרוש האחד והיחיד, לקהל המדהים שבזכות העידוד, העוצמות, האווירה המחשמלת במגרש ואנרגיות של טדי שאף אחד לא יכול להישאר אדיש, תודה על הזכות והעידוד, אתם תמיד תישארו הזיכרון הכי חזק שלי! אני מסיים פרק משמעותי ומתרגש לקראת האתגר הבא שהקדוש ברוך הוא מתכנן עבורי תמיד בהשגחה פרטית ומיוחדת".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button