כדורגל ישראליליגת העל

גל כהן לשחקני בית"ר: "הקבוצה לא במשבר, צריך אתכם איתי"

המאמן החדש דיבר על עזיבת אבוקסיס ודרבן את שחקניו באסיפה הראשונה לקראת הדרבי מול הפועל ביום ראשון: ''לא צריכים ניעור. כמו שזו הזדמנות שלי, ההזדמנות היא גם שלכם. חלק יקבלו הזדמנות, חלק יקבלו גיבוי''

על רקע הפרידה הסוערת מיוסי אבוקסיס, תפגוש מחר (ראשון, 20:00) בית"ר ירושלים את הפועל ירושלים לדרבי הגדול, כשמי שיעמוד על הקווים הוא גל כהן. הפועל שחררה 10,000 כרטיסים עבור אוהדי בית"ר, שישבו ביציע הדרומי והמערבי, ועל פי הערכות כל הכרטיסים ימכרו.

מאמן בית"ר ירושלים, גל כהן (ליאת אבשלומי)

באסיפה הראשונה כמאמן הראשי, גל כהן אמר: "אני כאן עוד מתקופת חוגג, ארווין קומאן ואלי אוחנה. עברנו מהפכות. היו יחידי סגולה כמו אופיר קריאף, אוראל דגני וירדן שועה שהיו כאן ברגעים האלה, זאת לא הסיטואציה. זאת קבוצה טובה, קבוצה עם ביטחון. קבוצה שמשחקת עם שחקנים שמתקדמים, לא קבוצה במשבר. קבוצה שצברה נקודות וכעת במקום החמישי אלמלא הורדת הנקודות, רביעית בליגה בשערים. יש שחקנים שיקבלו הזדמנות, יש שחקנים שיקבלו גיבוי מהמערכת וממני".

מאמן בית"ר ירושלים, גל כהן (ליאת אבשלומי)

כהן הוסיף בשיחה עם השחקנים: "בסופו של יום, מאמן כדורגל ושחקנים נבחנים על ידי המשחק האחרון, לא יעזור כלום. יש לנו דרבי ביום ראשון, ואני מסתכל למעלה. בליגה הזאת השנה אפשר לנצח כל קבוצה, יש לנו קהל שיבוא איתנו ואווירה טובה. אין לנו הרבה זמן להתכונן, יש לנו את היום ומחר. יש לנו מטרות להסתכל קדימה ולמעלה ואני צריך אתכם איתי. כמו שזו הזדמנות שלי, ההזדמנות היא גם שלכם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW