ג'ודוענפים אחרים

גילי שריר הפסידה בקרב על מדליית הארד, שגיא מוקי שביעי

הג'ודאית הישראלית (עד 63 ק''ג) ניצחה בבית הניחומים והתמודדה על הארד, אבל נתקלה בלסקי הסלובנית שעלתה מולה למאזן 0:4 וגם הדיחה לפני כן את ענבל שמש. שגיא מוקי הפסיד בבית הניחומים וסיים שביעי

אחרי מדליית הכסף של ברוך שמאילוב בגרנד סלאם טשקנט, גם ביום השני של התחרות באוזבקיסטן הייתה למשלחת הג'ודו הישראלית אפשרות למדליה, אבל גילי שריר הפסידה היום (שבת) בקרב על הארד בקטגוריית משקל עד 63 ק"ג.

שריר החלה את התחרות מול מריונה נורולואבה הקזחית וניצחה בעונשים, כשלאחר מכן ניצחה את ג'ינג טאנג הסינית ואותה גם כן ניצחה בעונשים ולכן עלתה גם היא לרבע הגמר, אך שם היא נעצרה מול נאמי נאבקורה היפנית. שריר קיבלה שלושה עונשים והפסידה, כך שהישראלית נשרה לבית הניחומים. בקרב מול איבה אובראן הקרואטית שריר ניצחה בווזארי ועלתה לקרב על מדליית הארד, שם נוצחה בוואזרי מול אנדראה לסקי הסלובנית.

ענבל שמש (עד 63 ק"ג) ניצחה בווזארי גם את זולהומר דשקינובה מטורקמניסטן וגם את סבינש איסוקובה הקזחית כדי להעפיל גם כן לרבע הגמר, רק שהיא הפסידה ללסקי בריתוק וירדה לבית הניחומים. עדלינה נוביצקי (עד 70 ק"ג) הפסידה בקרב הראשון שלה ליריבה מאוזבקיסטן והודחה בשלב מוקדם.

שגיא מוקי (עד 81 ק"ג) הרשים עם איפון מול המצרי עבדלרחמן עבדלגאני וניצח באיפון גם את אדריאן סולקה הרומני, אבל ברבע הגמר נכנע לאיפון של שמיל בורצאשווילי המייצג את אוסטריה ובבית הניחומים הפסיד בווזארי ליריב מקזחסטן, כשהוא מסיים לבסוף במקום החמישי.

טוהר בוטבול (עד 73 ק"ג) הודח כבר בקרב הראשון שלו מול דניל לברנטב לאחר שצבר עונשים וספג ווזארי מיריבו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button