כדורסלליגת העל

ג'ייק כהן: "מכבי דחתה את האופציה, זמני בתל אביב הסתיים"

הצהובים החליטו שלא לממש את האופציה בחוזהו של הפורוורד הוותיק והעדיפו את וויל ריימן על פניו. השחקן נפרד: ''גאה שסיימתי עם אליפות, גאה בכל ההזדמנויות שהיו לי לייצג את הקבוצה''. האם יהיה טוויסט בעלילה?

אחרי שמונה שנים במועדון, ג'ייק כהן הודיע הערב (רביעי) על עזיבתו את מכבי תל אביב – שהעדיפה את וויל ריימן על פניו, לאחר שהאחרון שיחק אשתקד כמושאל בסן-קנטן הצרפתית והעמיד ממוצעים של 7.4 נקודות ו-5.7 ריבאונדים למשחק. נציין שלפי דיווחים שונים, עודד קטש מעוניין להמשיך את ההתקשרות עם כהן וביקש עוד כמה ימים כדי לנסות ולסגור בכדי שכהן יישאר חלק מהקבוצה, אלא שהסיכום לא הגיע עד למועד סיום האופציה, מה שהוביל להודעה של כהן. 

ג'ייק כהן מול פנאתינייקוס (Andreas Papakonstantinou / Tourette Photography)

כהן כתב: "אני עצוב לומר שמכבי לא מימשה את האופציה עליי, אז הזמן שלי במכבי תל אביב הגיע לסיומו. בשמונה השנים שלי במועדון, הוא הפך לבית השני שלי. יצרתי פה יותר חוויות מאשר שאני יכול לספור, אני אסיר תודה לכל האנשים שגרמו לזה להיות כל כך מיוחד. לכל השחקנים כיום ובעבר, למאמנים, להנהלה, לצוות ולאוהדים – כולכם הייתם מדהימים. התפתחתי מללמוד לקפוץ חבל עם שון ג'יימס, יוגב אוחיון, סופו, היקמן וג'ו אינגלס ועד ללהיות הוותיק שמלמד את הצעירים – כל זאת באותו המועדון, זה דבר שמעט שחקנים עושים וזה מיוחד מאוד בשבילי".

ג'ייק כהן בדרך לסל (צילום: Djordje Kostic)

עוד הוסיף כהן: "למדתי שהחלק הכי ממלא בעבודה הזו זה החבר לקבוצה שאני יכול להיות. אני גאה שלמרות כל האתגרים המטורפים העונה, הצלחנו לסיים את התקופה שלנו ביחד עם עוד אליפות. מעריך מאוד כל הזדמנות שהייתה לי לייצג את מכבי תל אביב". הפורוורד (33, 2.11 מ'), שעבר גם במכבי ראשון לציון, מכבי אשדוד והפועל ירושלים בקריירה שלו בישראל, העמיד אשתקד ממוצעים של 5.3 נקודות ו-3.9 ריבאונדים בליגת העל, לצד 2.9 נקודות ו-1.4 ריבאונדים למשחק ביורוליג.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW