כדורגל ישראליליגת העל

גיורא ענבר: "נגבור על כל מכשול כל עוד נשמור על אחדותנו"

יו''ר איגוד השופטים, תא''ל במילואים, באיגרת מיוחדת לכבוד יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל: ''לכולם אותו כאב, אותו געגוע, אותה שותפות גורל. האיגוד מרכין ראשו עם כל העם ומצדיע בכאב ובגאון לחללים''

יו"ר איגוד השופטים, תא"ל במילואים גיורא ענבר, כיבד את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה באיגרת ששלח היום (שני) לחברות וחברי איגוד השופטים.

ענבר כתב: "חברות וחברי איגוד השופטים בעבר ובהווה, עוד מעט נשקע כולנו בתוגת יום הזיכרון ונרכין ראש לזכר הנופלים שחרפו נפשם על הגנת המדינה. צפירת הדומייה המהדהדת באוזנינו ומצמררת את גופנו, משתקת ליום אחד בשנה את כל המחלוקות בקרבנו, מפוררת כל חומה של ניכור וזרות ופותחת לרגע אחד של קשב ושל חסד את לבבנו למכאובם הנורא של אמהות ואבות, אחים ואחיות, אלמנות ויתומים – משפחת השכול".

יו"ר האיגוד הוסיף: "ליגוני וצערי מפת השכול עוטפת את כולנו, מחברת את החילונים והדתיים, היהודים והלא יהודים, הערבים, הבדואים, הדרוזים והצ'רקסים, ניצולי השואה, ילידי הארץ והתפוצות – לכולם אותו כאב, אותו געגוע, אותה שותפות גורל. היום הזה לב כולנו עם משפחות הנופלים ועם זיכרונם של חברינו – בניכם, שקורבנם מוביל אותנו עד הלום. אני בוטח בדרכנו ובכוחנו להבטיח שקורבנכם לא היה לשווא!".

ענבר סיכם: "נוכל לגבור על כל מכשול כל עוד נדע לשלב ידיים ולבבות ולשמור על אחדותנו, אחדות העם, מול צרינו מבית ומחוץ. בפרוס יום העצמאות ה-75 למדינת ישראל, איגוד השופטים מרכין ראשו עם כל העם ומצדיע בכאב ובגאון לחללי מערכות ישראל, זכרם – עמנו תמיד. לסיום אני מבקש לשוב ולשאת תפילה להחלמתם של הפצועים ולשובם של החיילים כולם לביתם ומשפחתם. יהי זכרם של חללי מערכות ישראל ברוך לעד".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button