כדורגל ישראליליגת העל

גיא צרפתי: "לא יודע איך זה מרגיש לשחק נגד מכבי חיפה"

מאמן מכבי נתניה דיבר לקראת המפגש מול הירוקים ביום ראשון (20:30): ''יש שחקנים שאני מכיר אישית, לא אתבלבל בין הספסלים בסמי עופר. נהיה מכבי נתניה בכל מגרש, נבוא לשחק את המשחק שלנו''

עם חמישה ניצחונות והפסד בשישה משחקים הקווים, גיא צרפתי ומכבי נתניה יתארחו ביום ראשון (20:30) אצל האקסית של מאמן הקבוצה מעיר היהלומים, מכבי חיפה, שם שימש כעוזרו של ברק בכר במשך שלוש שנים בהן זכתה הקבוצה בשלוש אליפויות רצופות. במחזור האחרון נתניה נקלעה לפיגור ביתי מול הפועל ירושלים, אך הצליחה להפוך את התוצאה.

שחקני מכבי נתניה (ליאת אבשלומי)

המאמן גיא צרפתי אמר לקראת המשחק: "אני שמח שגם חזרנו מפיגור וגם הוכחנו אופי במשחק האחרון. אנחנו הולכים לשחק נגד אלופת המדינה בשלוש השנים האחרונות, משחק חוץ שברור לכולם שהאתגר מולו מאוד גדול ונעשה את ההכנות לקראת המשחק. מפגש מול מכבי חיפה? אני עדיין לא יודע איך זה מרגיש כי עוד לא עשיתי את זה, ואוכל לענות על זה רק אחרי. לא אתבלבל בין הספסלים".

צרפתי הוסיף: "את המפתחות אני אגיד לפני המשחק, אבל חשוב לי שנהיה מכבי נתניה בכל מקום, גם בסמי עופר. אנחנו צריכים להסתכל על תקופת הזמן הנוכחית ולא רק על המשחק בסמי עופר. יש לנו תקופת זמן קצרה עם הרבה משחקים שאנחנו שמים אותה כמטרה מבחינת אגירת נקודות. זה מה שיושב בראש וסמי עופר הוא אחד המשחקים הקשים בתוך המטרה הזאת. הדגשתי ואמרתי הרבה פעמים, הסגל שלנו וההתנהלות השחקנים בחדר ההלבשה זה משהו שצריך לתת לנו יתרון מול קבוצות אחרות ואלו הדברים שאני רוצה לראות".

שחקני מכבי נתניה חוגגים (ישי נאמן)

המאמן המשיך להחמיא לסגל שלו: "אני סומך על השחקנים ומעריך אותם. אני חושב שמה שהם מציגים על המגרש זה משהו שבא מהם. כמו שאמרתי הדף מבחינתי הוא חלק מבחינת כל השחקנים ואני רוצה שהם יוכיחו לי, לאוהדים ולאנשי הספורט שהם שחקנים מצוינים שיודעים לשחק בתוך קבוצה וכקבוצה. זה מאוד מפרגן למכבי נתניה שרוצים את השחקנים שלה, ואני אשמח שגם בעתיד ירצו את כל השחקנים של מכבי נתניה. ככה צריך להתנהל. אני נהנה מאוד מהעשייה היומיומית וחושב שהגעתי למכבי נתניה העכשווית, מועדון מסודר ומאורגן עם אנשי מקצוע טובים שאוהבים את המועדון".

לסיום, התייחס צרפתי גם לחלון ההעברות של ינואר ולרכש אפשרי שיגיע לקבוצה: "באופן טבעי, בכל קבוצה בכל שלב של חלון ההעברות יש דיבורים על שחקנים שמגיעים ושחקנים שהולכים. בגדול, זה משהו שאני לא מתעסק בו על בסיס יומי. אנחנו יושבים אני, אלמוג כהן, אייל סגל והאנשים שנמצאים כאן ואם נחשוב שיש שחקן שיכול לשדרג ולהיות יותר טוב מהשחקנים שנמצאים פה או לתת לנו עומק מסוים, נעשה את זה. כמובן שאם זה יקרה זה ייצא בצורה מסודרת דרך המועדון".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button