כדורגל ישראלינבחרת ישראל

גיא לוזון: "זו נבחרת חדשה, מי שפה יצטרך להוכיח את עצמו"

אחרי שהפסידה ארבעה מארבעת משחקיה במוקדמות עד כה, הנבחרת הצעירה תפגוש הערב (שלישי, 19:00) את גרמניה, המאמן: ''הסגל חדש ויש לשחקנים מה להוכיח''. פיינגולד בטוח: ''למדנו מהטעויות שעשינו מול פולין''

כשהיא במקום האחרון בבית שלה במוקדמות יורו 2025, עם אפס נקודות אחרי ארבעה משחקים, נבחרת ישראל עד גיל 21 תפגוש הערב (שלישי, 21:00) את נבחרת גרמניה, שנמצאת במקום השני בבית עם מאזן מושלם של 12 נקודות אחרי 4 משחקים. כזכור, ביום חמישי הפסידה הנבחרת הצעירה 2:1 לפולין בתוספת הזמן.

המאמן גיא לוזון אמר: "מצפה לנו משחק מול נבחרת גרמניה שהיא מעצמת כדורגל לכל דבר ועניין, יריבה שאנחנו מכירים היטב מהיורו האחרון, אנחנו מודעים לחוזקות ולחולשות שלה ונבוא לשחק את הכדורגל שלנו בצורה הטובה ביותר. יש אווירה מצוינת בנבחרת, כל השחקנים מחויבים, מאוד רוצים להשתפר וללמוד וכולם מייחלים לתוצאה טובה מחר. מבחינת סגל, אין קשר בין הנבחרת הזו לזו שהייתה ביורו, זו נבחרת שונה וחדשה לגמרי, עקב העובדה שהרבה שחקנים הוקפצו לבוגרת, אבל זה המצב, והחבר'ה שפה יצטרכו להוכיח את עצמם".

עיליי פיינגולד באימון (ההתאחדות לכדורגל)

המגן עיליי פיינגולד אמר לקראת המשחק מול הגרמנים: "יש אכזבה אחרי המשחק האחרון, עמדנו טוב טקטית מול פולין, גיא הכין אותנו בצורה מצוינת למשחק. במחצית הראשונה הקשינו עליהם מאוד והם כמעט לא הגיעו למצבים, ניצלנו את המצב שהגענו אליו, לצערי הפסדנו את המשחק, עשינו טעויות שלמדנו מהן ואני בוטח בחברים שלי שהטעויות האלה לא יחזרו על עצמם".

פיינגולד הוסיף: "אנחנו מתכוננים לגרמניה, שזה משחק סופר קשה, ונעשה הכל כדי לנצח אותו. גרמניה נבחרת מצוינת, כולם יודעים את זה. אנחנו מתכוננים אליו בצורה הכי טובה שיש ואני מקווה שנעשה משחק טוב ונשיג תוצאה טובה מחר. אני מאוד נהנה פה, מרגיש שיש ליכוד קבוצתי מצוין, כולם מחוברים, משחקים אחד בשביל השני, יש אווירה טובה וצריך להביא את זה מחר גם למגרש, להיות מאוחדים ולנצח".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button