כדורגל ישראלינבחרת ישראל

גיא לוזון: "המשחקים הקרובים הם חזרה גנרלית לטורניר האולימפי"

מאמן הנבחרת הצעירה הוסיף לקראת המשחק הערב (חמישי, 18:30) מול פולין במוקדמות אליפות אירופה: ''מבינים טוב מאוד את גודל האחריות. נצטרך לבוא במלוא האנרגיות והמוכנות''. מלמוד: ''לא מקלים הראש''

הנבחרת הצעירה של ישראל תפגוש מחר (חמישי) ב-18:30 את נבחרת פולין במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2025. אחרי שלושה משחקים בבית ד', הנבחרת של גיא לוזון מדורגת במקום האחרון עם שלושה הפסדים בשלושת המשחקים שקיימה, כאשר ביום שלישי תשחק ישראל נגד נבחרת גרמניה.

עיליי פיינגולד באימון (ההתאחדות לכדורגל)

המאמן גיא לוזון אמר: "לייצג את נבחרת ישראל זה תמיד מרגש, בטח ובטח בתקופה כזו אז ההתרגשות כפולה ומכופלת. מבינים טוב מאוד את גודל האחריות ונעשה הכל כדי לשמח את העם והמדינה. נצטרך לבוא במלוא האנרגיה והמוכנות, הן הטקטית והן המנטלית, כדי לחזור עם הנקודות. השחקנים החדשים השתלבו מצוין, הם שחקנים מצוינים שעושים עונה מצוינת בליגה שלנו".

לוזון הוסיף: "אין לי ספק שלשחק פה ברמה הבינלאומית מול שחקני נבחרת פולין וגרמניה רק יעלה את הרמה שלהם. האולימפיאדה? מרגש מאוד תמיד. חשיבות המשחקים היא גדולה כי מבחינתנו זה מעין חזרה גנרלית לקראת האולימפיאדה, עוד מבחן לחברי הסגל מי מהם ראוי להיות בסגל הסופי בקיץ, כך שמבחן גדול לכולנו".

עידן טוקלומטי באימון (ההתאחדות לכדורגל)

הבלם נועם מלמוד אמר: "מאוד מתרגשים. עשינו הכנה, עבדנו באימונים, ראינו קצת וידאו ובאים הכי מוכנים שיש. נבחרת פולין היא טובה מאוד, כמו כל הנבחרות בבית הזה, לא מקלים ראש. באים להביא את הניצחון". על כך שאלו המשחקים הרשמיים האחרונים לפני הטורניר האולימפי בקיץ: "נבחרת ישראל זה תמיד מרגש, במיוחד ויותר בתקופה הזו. האולימפיאדה זה דבר מאוד מאוד מרגש, אנחנו כרגע מתמקדים במה שיש לנו כרגע ואחרי זה האולימפיאדה".

על החזרה לנבחרת ישראל, אמר: "סופר מרגש. עברתי משהו לא פשוט באמת, עברתי אירוע בריאותי שמנע ממני לשחק והיה לא ברור אם אחזור לספורט, אבל אני כאן, שמח, הכי מתרגש בעולם, מחכה כבר לקראת המשחק ובטוח שנעשה את זה. האווירה? מאוד מאוד חשוב החדר הלבשה. למרות שיש לנו תקופה קצרה ואנחנו פחות מכירים אחד את השני, עשינו את העבודה, היינו ביחד, משחקים קצת משחקים ועובדים כדי לבוא הכי מוכנים שיש".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button