כדורגל ישראלינבחרת ישראל

גיא לוזון: "המגרש בקוסובו אמנם לא טוב, אבל נבוא לנצח"

מאמן הנבחרת הצעירה הוסיף לקראת המשחק היום (שלישי, 14:00) במוקדמות היורו: ''כל משחק קריטי וגם אם זה היה משחק אימון, היינו רוצים לנצח''. פודגורואנו: ''תמיד מדובר במשחקים קשים במגרשים לא קלים''

אחרי ההפסדים לפולין ולבולגריה, הנבחרת הצעירה של ישראל תחפש היום (שלישי, 14:00) ניצחון ראשון במוקדמות יורו 2025 כשתתארח אצל קוסובו. בדומה לנבחרת הבוגרת, גם במשחק של הנבחרת עד גיל 21 כר הדשא בעיר פודוייבו המרוחקת כ-30 ק"מ צפונית לבירה פרישטינה.

המאמן גיא לוזון אמר: "חייבים להביא נקודות. המגרש פה איום, במצב לא טוב. מחר יהיה גשום ונצטרך להתאים את עצמנו לתנאי המגרש ולעשות הכל כדי לחזור עם הנקודות". על היכולת של הנבחרת, אמר: "אם אנחנו משווים את המשחק מול בולגריה לפולין היה שיפור, אבל זה לא מספיק וצריכים להיות יותר עקביים לכל אורך 90 הדקות. כל משחק קריטי וגם אם זה היה משחק אימון היינו רוצים לנצח. זו יריבה מאוד פיזית ואגרסיבית, בדומה למה שראינו בבוגרים".

שחקן ההתקפה סוף פודגוראנו הוסיף: "היה אימון טוב, האווירה טובה, מרגישים טוב ומוכנים למחר. צריך להמשיך באותה גישה מהמשחק האחרון. המזל לא היה איתנו, אבל מקווה שמחר הוא יהיה ונעשה תוצאה טובה. זו יריבה קשה, תמיד משחקים קשים במגרשים לא קלים אבל עשינו את ההכנות וההתאמות ונגיע מוכנים. צריך לבוא לשחק את המשחק שלנו ולהאמין בעצמנו. האווירה טובה ואנחנו שואבים הרבה אנרגיה מהארץ".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button