כדורגל ישראלינבחרת ישראל

גיא לוזון הודה: "ברור לכולנו שהרמה הזאת לא תספיק ביורו"

מאמן נבחרת ישראל הצעירה אחרי ההפסד לבלגיה בהכנה האחרונה לקראת היורו: ''שחקנים הצטרפו מהמונדיאליטו ויש פציעות שנפלו עלינו. דוידה? לא מתאים למערך, ככה גם ליאל עבדה. יש חוסרים ופציעות''

נבחרת ישראל עד גיל 21 אירחה הערב (חמישי) את נבחרת בלגיה הצעירה למשחק הכנה וקיוותה לנצח כדי לצבור ביטחון לקראת אליפות אירופה, אך חניכיו של גיא לוזון נראו לא טוב ונכנעו 2:0 לשדים האדומים באצטדיון שלמה ביטוח בפתח תקווה. אם לא די בהפסד וביכולת שהוצגה, למאמן התווסף כאב ראש כשגיל כהן וארד בר נפצעו והוחלפו, כאשר גם אור בלוריאן לא סיים את המשחק כשהוא כשיר לחלוטין.

הנבחרת הצעירה (ליאת אבשלומי)

המאמן גיא לוזון על ההכנה האחרונה לקראת היורו: "נקבל את כל השחקנים הבריאים שלנו והסגל המלא רק יום לפני האליפות. ברור שזה לא נראה טוב, יש חוסרים ממונדיאליטו, פציעות שנפלו עלינו משום מקום. יהיה לנו יום או יומיים להתכונן למשחק מול אלופת אירופה וזה לא יספיק. ההרכבים היום אפילו לא שיחקו ביחד. משחק ההכנה נקבע בידיעה שיהיו לנו כלים ואנשים בריאים. לא חלמנו שיום לפני האליפות נקבל את השחקנים כל כך מאוחר".

לוזון הוסיף: "בלגיה היא מעצמת כדורגל, זאת התנסות טובה כדי להבין את גודל המעמד מול יריבה גדולה". על הזימונים: "דוידה? הוא שחקן ל-4-3-3. במצבת השחקנים אין לנו אופציה להעמיד קו של 4 שחקני הגנה טובים. ככה הוא לא יכול להביא את היכולות שלו במערך הזה. ככה גם ליאל עבדה. הפצועים מהמשחק? אין לי מושג מה מצבם. מקווה שיהיו כשירים, נקווה לטוב. עוד לא דיברתי עם אופיר חיים, אדבר איתו אחרי המשחק".

עומרי גאנדלמן בפעולה (ליאת אבשלומי)

עומרי גאנדלמן, שכבש שער עצמי, סיכם: "אני חושב שבמחצית השנייה קצת התייעפנו. שיחקנו מול שחקנים ברמות הכי גבוהות, אם נותנים להם לבוא לידי ביטוי – זה מה שיקרה. זה משחק ראשון שלנו ביחד, אנחנו צריכים להשתפר. דיברו מספיק על מי יהיה בבוגרת, מי בנוער, בסופו של דבר נבחרת ישראל ולא משנה באיזה גיל היא קבוצה אחת. צריך לחלק את השחקנים".

גאנדלמן הבהיר: "אנחנו לא לוקחים את זה כתירוץ, נעשה את הכי טוב שיש עם מה שיש, ננסה להתחבר כמה שיותר מהר ולעזור לשחקנים שיגיעו להתאקלם כמה שיותר מהר. בסופו של דבר בשבוע הבא אנחנו ביורו. זו פעם ראשונה שהתמודדנו עם נבחרת מאוד חזקה. גם גרמניה לא פחות כאלה. נצטרך לבוא, לראות את הווידאו, לעשות תיקונים, להביא את היכולות שלנו לידי ביטוי. אנחנו מאמינים בעצמנו שאנחנו יכולים לעשות משהו טוב ביורו הזה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW