כדורגל ישראלינבחרת ישראל

גיא לוזון דרוך: "זאת במה גדולה להראות את היכולות שלנו"

מאמן הנבחרת הצעירה דיבר לקראת המשחק הראשון ביורו עד גיל 21, מחר (חמישי, 19:00) מול גרמניה: ''אין כמויות של שחקנים טובים בארץ''. דניאל פרץ: ''לא הייתה לנו הכנה אידיאלית אבל זה לא יכול להיות תירוץ עבורנו''

הנבחרת הצעירה קיימה הערב את האימון המסכם ומסיבת העיתונאים לקראת המשחק מחר (חמישי, 19:00) מול נבחרת גרמניה במשחק הפתיחה של היורו עד גיל 21 שיתקיים באצטדיון המחודש בכותאיסי שבגאורגיה.

אוסקר גלוך ורוי רביבו, שהצטרפו אתמול לנבחרת הצעירה מהנבחרת הבוגרת, לקחו חלק באימון והייתה זו הפעם הראשונה שסגל מלא עומד לרשותו של גיא לוזון. כזכור, סתיו למקין, תומר צרפתי, ענאן חלאיילי ודור תורג’מן הצטרפו מנבחרת הנוער ונחו במשחק האימון שהתקיים מול בלגיה, ואילו גלוך ורביבו הגיעו כאמור מהנבחרת הבוגרת, במדיה שניהם קיבלו דקות.

אוסקר גלוך בנבחרת הצעירה (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

המאמן גיא לוזון אמר: "אנחנו מחכים למשחק הזה. זאת במה גדולה להראות את היכולות שלנו, יש לנו יריבה קשה בדמות גרמניה שהיא אחת מהנבחרות הטובות באירופה, אלופת אירופה. לצד החיסורים, מה שחשוב זה מי שהגיעו לכאן. מה שחשוב זה להתכונן עם השחקנים שיש לנו ועם מי שישחק במשחק מחר. אני יודע הרבה על גרמניה, על היכולות, החוזקות והחולשות ויודעים שכדי לעשות תוצאה טובה נצטרך להיות במיטבנו".

לוזון נשאל על הסיבות לבחירתו של פרץ לקפטן: "האישיות שלו, האישיות שלו ושוב האישיות שלו. יש לנו שני שוערים טובים, אחד מהם שיחק במונדיאליטו לפני שבוע ואחד מהם ישחק מחר ביורו ואני סומך על שניהם". המאמן נשאל על רוי רביבו ואוסקר גלוך שהגיעו ממשחקי הנבחרת הבוגרת: "זאת הסיטואציה, אין לנו מגוון של שחקנים טובים בישראל, הכמות נמוכה ולכן קורים דברים כאלה".

השוער דניאל פרץ (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

השוער דניאל פרץ התייחס גם הוא לבחירתו לקפטן: "זה כבוד גדול עבורי להיות הקפטן של הנבחרת, זה חלום של כל ילד ושלי מאז שהתחלתי לשחק כדורגל. מבחינת גרמניה, שיחקנו נגדם פעמיים במוקדמות ויש להם הרבה כישרון. הם נבחרת מאורגנת, לא הייתה לנו את ההכנה האידיאלית אבל זה לא תירוצים ומדברים בינינו על זה שאנחנו מאמינים בעצמנו".

"כשאנחנו מסתכלים על נבחרות אחרות וההכנה שלהן, ברור שהמצב שלנו פחות אידיאלי", שיתף שוער הנבחרת הצעירה. "אנחנו נצטרך לעשות את ההתאמות, זאת הסיטואציה ונגיב אליה בהתאם. ראיתי את השחקנים, אני מרגיש אותם, יש לנו הרבה ביטחון ברמה שלנו והחלום שלנו בטורניר הזה הוא להעפיל למשחקים האולימפיים. ברור שזה לא יהיה קל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button