יורוקאפכדורסל

גיא הראל: "האוהדים עברו חוויה לא פשוטה, אפילו טראומתית"

רביעי | 15/03/2017 | 19:55    מאת רועי ינקלוביץ

מנכ"ל הפועל ירושלים דיבר אחרי הנחיתה בנתב"ג מספרד לאחר ה-83:68 לוולנסיה והתייחס לתקרית בין אוהדי הקבוצה לשוטרים: "המשטרה הייתה מאוד אגרסיבית בלי סיבה. ביקשתי לראות כיסאות שבורים, אך לא הראו"

הפועל ירושלים נחתה הערב (רביעי) בנתבג לאחר ההפסד המאכזב בולנסיה אתמול (שלישי) 83:68. לירושלים יש מעט מאוד זמן כדי להתכונן למשחק השני בסדרה ביום שישי בפיס ארנה (14:00), משחק שממנו אין לחניכיו של סימונה פיאניג'אני דרך חזרה. ירושלים תערוך מחר (חמישי) את האימון המסכם ואת מסיבת העיתונאים לקראת המשחק. בירושלים עוסקים גם בהתנהלות משטרת ולנסיה מול אוהדיה. 

המנכ"ל גיא הראל אמר: "עשינו כל מה שאנחנו יכולים, אבל מה שקרה שם היה שהמשטרה בספרד מההתחלה, עוד לפני שאוהדים נכנסו, הייתה מאד אגרסיבית כלפיי האוהדים שלנו. הם באו דרוכים יתר על המידה. האוהדים שלנו היו בסדר, באווירה של משחק, ממושמעים סך הכל. הייתה לי תחושה שהשוטרים רק חיכו שאוהד יזוז מצד ימין לשמאל, יעשה פעולה הכי קטנה. צר לנו על כל המקרה הזה שקרה עם האוהדים, עזרנו להם בקטע הלוגיסטי. אני עוד לא יודע מה הגרסה של משטרת ולנסיה. ביקשנו לראות את הצילומים ואין להם אותם.

מתכוננים. אמארה סטודמאייר וסימונה פיאניג'אני (דוברות הפועל ירושלים)

"את תקיפת השוטר גם ביקשנו לראות ולא הראו לנו. ברור לנו שאם אוהד שלנו היה תוקף שוטר הוא היה נשאר במעצר, אז כנראה שטענות משטרת ולנסיה הייתה ללא קשר למציאות. הנהלת ולנסיה התנהלה בסדר גמור. הם היו כל הזמן נוכחים, הם אמרו לנו מהרגע הראשון שמשטרת ולנסיה יכולה לעשות בעיות. אנו נעשה מה שצריך לשמור על האוהדים שלנו, התכנסו היום בלילה על מנת לנסות איך לפצות את האוהדים שהגיעו, זה לא רק העניין הכספי, הם עברו חוויה לא פשוטה, אפילו טראומתית, אך נחפש דרך לפצות אותם".

טרוויס פיטרסון הוסיף: "אני לא מרוצה אבל שומר על אופטימיות, אנחנו צריכים לקחת יותר ריבאונדים ולהיות יותר אגרסיביים ולקלוע יותר במתפרצות. גם העובדה שאנחנו משחקים בבית תעזור. יש לנו יום וחצי, זה אינטנסיבי, אנחנו מכירים אותם טוב מאוד אז לא צפויות הפתעות. אנחנו חייבים להתאושש ולהביט קדימה, נראה איך המאמנים יכינו אותנו אבל הכי חשובה ההכנה של צוות האימון למשחק. אנחנו חייבים להיות מוכנים פיזית למשחק. נכון, קלענו רק 68 נקודות, לא היינו טובים בריבאונד ובמתפרצות וגם איבדנו יותר מדי כדורים, אם נשפר את זה ונשחק טוב במתפרצות יהיה טוב".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW