כדורסלליגת העל

גור שלף מונה ליושב ראש הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל

כדורסלן העבר יחליף בתפקיד את עמוס פרישמן שמונה ליו''ר איגוד הכדורסל, לירון כהן מונה לאותו התפקיד אצל הנשים. הוגשה תוכנית להקמת קבוצה בעוטף עזה, שמעון מזרחי יהיה אחד מהנציגים בוועד האולימפי בישראל

הנהלת איגוד הכדורסל קיימה היום (ראשון) את ישיבה מלאה הראשונה שלה מאז התמנה עמוס פרישמן ליו"ר האיגוד. ההנהלה קיבלה את המלצותיו של פרישמן למספר מינויים: גור שלף, לשעבר קפטן נבחרת ישראל, מונה לתפקיד יו"ר הועדה המקצועית גברים, תפקיד בו החזיק בשנים האחרונות פרישמן. כמו כן נקבע לירון כהן, גם היא קפטנית נבחרת ישראל לשעבר והיום חברת הנהלה, תשמש כיו"ר ועדה מקצועית נשים.

עוד הוחלט במהלך ישיבת הנהלת האיגוד כי אורי להב, שחקן ליגת העל בעבר, מונה ליו"ר ועדת 3X3 שהוקמה לראשונה; גזבר האיגוד, בכפוף לשינוי תקנון ואישור רשם העמותות, יהיה רו"ח ירון אשל, שאינו חבר הנהלת האיגוד. מנחם וידהורן ואורה גלזר, מונה לסגני היו"ר. עמוס פרישמן, יחד עם שמעון מזרחי וסיגל אולפינר, יהיו נציגי האיגוד בוועד האולימפי ופרישמן יהיה נציג האיגוד ובמועצה הלאומית לספורט.

עמירם הלוי מקבל אות הצטיינות (איגוד הכדורסל)

לתחילת הישיבה הגיע היו"ר היוצא עמירם הלוי ובשם ההנהלה הודה לו ותיק החברים שמעון מזרחי. האלוף במיל טל רוסו, פרס בפני ההנהלה את התוכנית להקים קבוצה בעוטף עזה בליגה הלאומית, על בסיס שחקני נבחרת העתודה וההנהלה אישרה עקרונית את המהלך, שלטענת רוסו יעזור מאוד בתקומת האזור.

ההנהלה החליטה לקבל את המלצתו של ראש האגף המקצועי נשים מוישלה ויינקרנץ ולסגור את האקדמיה לבנות של האיגוד במכון וינגייט אחרי כעשור. יו"ר האיגוד עמוס פרישמן, ציין שהכספים שהכספים שהיו אומרים ללכת לטובת האקדמיה, יועברו לקידום כדורסל הנשים במחלקות הצעירות.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW