ענפים אחריםשחייה

גורבנקו: "מקווה שזה ישתלם לי עוד חודש במשחקים האולימפיים"

הישראלית חגגה עם מדליית זהב שלישית באליפות אירופה בשחייה: ''היה שם קרב, לא היה משעמם. הרגשתי את העומס לקראת הסוף, מרוצה שהצלחתי לנצח. אני צריכה לעבוד קשה, יש לי עוד מה לשפר''

אנסטסיה גורבנקו זכתה הערב (רביעי) במדליית הזהב, באליפות אירופה המתקיימת בבלגרד, לאחר שניצחה במשחה ל-400 מטר מעורב אישי עם זמן של 4:36.05 דקות. זו המדליה השלישית של ישראל באליפות, לאחר שלושה ימי תחרות, כאשר התקווה נשמעה בכל ערב בבריכה בסרביה. זו גם המדליה השלישית של גורבנקו באליפות לאחר שתי זכיות עם נבחרות השליחות והשליחים מיקס.

אנסטסיה גורבנקו עם המדליה (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

גורבנקו אמרה לאחר הזכייה: "היה משחה מאוד מרתק, לא משעמם, היה שם קצת קרב, הרגשתי את העומס לקראת הסוף. אני מרוצה שהצלחתי לנצח, אני חושבת שיש לי עוד מה לשפר בחודש הקרוב ואני מחכה בקוצר רוח לחזור לעבוד קשה. כרגע אני מתאמנת בין המשחים, שוחה הרבה ומקווה שזה ישתלם בחודש הקרוב. אני רוצה להודות לכל מי שתמך ועודד מהארץ ובעיקר לספונסרים שלי, שתומכים בתקופה כזו קשה, שזה בכלל לא מובן מאליו – סוזוקי, ארנה, שופרסל, בנק הפועלים, דנונה פרו, אגודת הבית שלי מכבי קרית ביאליק, איגוד השחייה, הוועד האולימפי".

אנסטסיה גורבנקו חוגגת (צילום: סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

מ"מ יו"ר איגוד השחייה, עדי ביכמן: "אנחנו ביום השלישי של התחרויות והשחיינים והשחייניות מראים יציבות ובגרות בכל קפיצה למים ומכינים את עצמם יותר ויותר לפריז. אנסטסיה ממשיכה את היציבות שלה בצמרת השחייה העולמית ומבססת את עצמה לקראת האולימפיאדה. כל קפיצה למים זו עוד סימולציה לקראת פריז. דוד גרצ'יק השיג את הקריטריון למשחקים אתמול והוכיח גם הערב שהוא בכושר טוב. יש עוד מספר ימי תחרות לפנינו ולכל שחיין בנבחרת יש מטרה שונה. השחיינים שומרים על מקצוענות גבוהה, והמורל גבוה. העיניים של כולנו ממוקדות במטרה החשובה השנה, המשחקים האולימפיים".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW