כדורגל ישראליליגת העל

גולדברג: "הגרלה מאתגרת מאוד, נעשה הכל כדי להעפיל שלב"

מכבי חיפה קיבלה היום (שישי) הגרלה מתאגרת למדי, כשהזדמן לה מפגש עם פיורנטינה האיטלקיה בשלב שמינית גמר הקונפרנס ליג. המשחק הראשון יערך ב-7 במרץ ויהיה משחק "בית" של אלופת ישראל בבודפשט, בעוד הגומלין ייערך באצטדיון ארטמיו פרנקי הגועש של הוויולה.

בלם האלופה שון גולדברג הגיב להגרלה: "הגרלה מאתגרת מאוד. נעשה הכל להעפיל שלב. גאים על הדרך שאנחנו עושים, אומנם משחקים ללא קהל ומגרש ביתי 3 שעות טיסה מהבית, אבל למועדון חשוב לייצג את הכדורגל הישראלי, את הקהל והמועדון שלנו בצורה הטובה ביותר".

בנושא אחר, מכבי חיפה הבהירה בהודעה מיוחדת לאוהדים שהיא תעשה הכל כדי שהקהל הירוק יזכה להוביל את הקבוצה הן למשחק "הבית" בבודפשט והן למשחק החוץ בפירנצה, כאשר במועדון הדגישו לאוהדים להמתין להודעות רשמיות של הקבוצה לפני שירכשו כרטיסי טיסה וחבילות נופש לאותם יעדים.

מהירוקים נמסר: "אנו גאים וערים לכך שאוהדים רבים רוצים וירצו ללוות את הקבוצה בצמד המשחקים החשוב והמסקרן. נכון לעכשיו, הכוונה היא כי בשני המשחקים, קהל אוהדי מכבי חיפה, יוכל יהיה להגיע ולתמוך בקבוצה. אנו עושים את מירב המאמצים מול הרשויות המקומיות בהונגריה ובאיטליה להבטיח זאת".

עוד נמסר: "אנו עורכים שיחות עם כל הגורמים הרלוונטיים לגבי צמד המשחקים ונפרסם בהקדם פרטים נוספים לגבי תאריכים שעות המשחקים, סידורי אבטחה, כרטיסים ועוד. מלקחי העבר (המשחק ששוחק ללא קהל בגנט, בלגיה) מוטב להמתין להודעות הרשמיות של המועדון לפני רכישת חבילות/ טיסות וכדומה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button